mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۷ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۸۹۳
تعداد بازدید: ۱۳۵۱
سید جواد موسوی مدیر عامل شرکت ونک پارک با هدف پیگیری خدمات بعد از فروش شرکت ضمن بازدید از پروژه مسکونی ۱۸۰ واحدی نیلوفر نماینده تام الاختیار شرکت را برای پیگیری هر چه سریعتر خدمات بعد از فروش و حل مشکلات احتمالی معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ونک پارک در این بازدید: سید جواد موسوی مدیر عامل شرکت ضمن گفتگو با تنی چند از ساکنان واحد‌های مسکونی بر ضرورت ارایه خدمات بعد از فروش شرکت تاکید کرد.
 
پیگیری خدمات بعد از فروش در پروژه ۱۸۵ واحدی نیلوفر
مدیر عامل شرکت ونک پارک همچنین گفت: عمل به بخشی از تعهدات شرکت منوط به همکاری سایر سازمان‌ها از جمله شهرداری، شرکت گاز منطقه، مخابرات و سایر سازمان‌ها است و به همین دلیل بخشی از ارایه خدمات شرکت با تاخیری ناخواسته ایجاد شده که به جهت وظیفه مسوولیت پذیری از این بابت عذر خواهی می‌کنیم.
سید جواد موسوی در انتها یاد آور شد که فروش در شرکت ونک پارک آغاز تعهد جدید خدمات بعد از فروش تا زمان ارایه همه تعهدات و خدمات است و در این زمینه من و اعضای محترم هیات مدیره با تمام توان از حقوق مشتریان شرکت در سایر سازمان‌ها دفاع خواهیم کرد. گفتنی است در حاشیه این بازدید مدیر عامل شرکت ونک پارک با اعضاس شورای محله و نمایندگان شهرک شهید بروجردی نیز دیدار و گفتگو و در مورد صدور اسناد باقیمانده از سوی شهرداری منطقه رایزنی کرد.
 
پیگیری خدمات بعد از فروش در پروژه ۱۸۵ واحدی نیلوفرپیگیری خدمات بعد از فروش در پروژه ۱۸۵ واحدی نیلوفر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
محمد میرزایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
3
6
هر چند مسوولیت پذیری مدیر عامل شرکت ونک پارک و عذرخواهی بابت تاخیر در گازرسانی و صدور اسناد مالکیت قابل تقدیر است ولی منطقی نیست که یک شرکت از جانب سازمان های دیگر مانند شهرداری و شرکت گاز و مخابرلات و ... عذر خواهی کند.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۳۱
2
1
اصل حرف مدیر عامل ایراد دارد.خدمات پس از فروش مربوط به کالاهایی است که پس از فروش نیاز به سرویس یا تعمیر یا بازبینی دارند.مثل اینکه خودرو فاقد چرخ باشد و پس از تحویل با اضافه کردن چرخ خودرو ادعای خدمات پس از فروش داشته باشیم.متاسفم که بعضی از مدیران برای انجام وظیفه ،ادعا دارند و بر سر مردم منت میگذارند.
سید جواد موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۶/۰۵
طبیعتا تاسیسات و خدمات فنی ارایه شده در ساختمان ها بعد از تحویل ساختمان نیاز به بررسی مجدد و رفع مشکل دارد و این بخشی از خدمات بعد از فروش است که شرکت ونک پارک خود را متعهد به ارایه خدمات اینچنینی می داند ضمن اینکه منتی بر سر مردم نیست کارکنان ونک پارک با کمال میل و به عنوان وظیفه با این مسوولیت های خود توجه می کنند