mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۱۶ - ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۸۹۴
تعداد بازدید: ۱۹۷۴
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ ۹ مرداد ماه ۱۳۹۸ در حالی به پایان رسید که بیش از ۹۵۰ شرکت داخلی و خارجی تکنولوژی، نوآوری‌ها و پیشرفت‌های خود را در زمینه‌های مختلف برای عموم به نمایش گذاشتند.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان،  شرکت پارس نما تک آیریک از مجموعه شرکت‌های شرکت مادر تخصصی عمران و مسکن ایران، سازنده قطعات پیش ساخته نمای GFRC و GFRG نیز با هدف نمایش توانمندی‌های طراحی و تولید محصولات یاد شده و مزیت‌های رقابتی منحصر به فرد شرکت در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان حضور داشت که با استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان روبرو شد.
 
هدفگیری جدید
در حاشیه این نمایشگاه، سید شهاب وکیلی مدیر عامل شرکت پارس نما در گفتگویی با پایگاه خبری بنیاد مستضعفان، به تشریح اهداف شرکت از حضور در این نمایشگاه پرداخت و اظهار داشت: شرکت پارس نما در راستای استراتژی توسعه برند و نمایش توانمندی‌های خود برای دومین بار پیاپی در این نمایشگاه شرکت کرد که با استقبال مناسب سرمایه گذاران داخلی و خارجی روبرو گردید.
او ادامه داد: در حاشیه این نمایشگاه علاوه بر مذاکره با شرکت‌های داخلی، نشست‌هایی با هیئت‌هایی از شرکت‌های عراقی و نیز هیئتی از کشور عمان برگزار گردید و در زمینه همکاری شرکت پارس نما در زمینه طراحی و اجرای نمای پیش ساخته پروژه‌های در دست اجرای این شرکت‌ها بحث و تبادل نظر صورت گرفت که پیش بینی می‌شود مذاکرات در ماه جاری ادامه یافته و منجر به عقد قرارداد با این شرکت‌ها و ورود شرکت پارس نما به بازار‌های جهانی گردد.

هدفگیری جدید

وکیلی افزود: البته پیش‌تر نیز برای ورود به بازار سوریه مذاکراتی با یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه گذاری سوری انجام شده و در آینده نزدیک شرکت پارس نما با مشارکت این شرکت معتبر سوری، خط تولید محصولات خود در این کشور را راه اندازی خواهد نمود.
وی همچنین با بیان اینکه شرکت پارس نما در نظر دارد، در راستای استراتژی توسعه محصول، علاوه بر تولید قطعات GFRC، با گسترش خط تولید محصولات GFRG به بازار طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی نیز ورود نماید، ادامه داد: در این نمایشگاه به صورت گسترده‌ای توانمندی‌های خود در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی با محصولات GFRG را به نمایش گذاشتیم و قصد داریم به طور جدی به این بازار ورود کنیم.
 
هدفگیری جدید
وی تصریح کرد: با توجه به جدید التأسیس بودن شرکت، اگر چه هنوز به سهم بازار مورد انتظار خود دست نیافته ایم، ولی در همین مدت زمان کوتاه، شرکت پارس نما در زمینه کیفیت محصولات خود در مقایسه با سایر رقبا به یک برند تبدیل شده و می‌کوشیم بر اساس دانش فنی و تخصص نیرو‌های انسانی، با استفاده از فناوری‌های به روز و مواد اولیه با کیفیت، به تولید محصولات دوستدار محیط زیست بپردازیم. همچنین متعهد هستیم که پروژه‌ها را در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب، مطابق استاندارد‌های روز اجرا کنیم و با بکارگیری سیستم‌های مدیریت دانش در پروژه ها، هر روز بهتر از دیروز عمل نماییم.
وی در پایان با بیان اینکه سعی داریم تا با بکارگیری نیرو‌های انسانی متخصص، برنامه ریزی دقیق و بلند مدت، و بخش بندی مشتریان شناخته شده، نسبت به اطلاع رسانی، همکاری، برآورده ساختن نیاز‌ها و جلب رضایت مشتریان و سایر ذینفعان خود اقدام کنیم، خاطر نشان کرد: در این مسیر از هرگونه بازخوردی استقبال کرده و نسبت به رفع نواقص موجود اقدام می‌کنیم. همچنین به عنوان مسئولیت اجتماعی خود تلاش می‌کنیم ضمن معرفی محصولات و توانمندی‌های شرکت، نسبت به ارتقاء سطح آگاهی‌های جامعه معماران و مهندسان و برقراری ارتباطات هدفمند و موثر با دانشگاه‌های مطرح، در رابطه با فناوری GFRC نیز اقدام کنیم. به یاری خدا در همه تصمیم گیری‌های خود منافع مشتریان، کارکنان و سایر ذینفعان را مد نظر قرار داده و سعی می‌کنیم امکانات و تجهیزات سخت افزاری و تخصص نیرو‌های انسانی خود را مطابق روند‌ها و نیاز‌های بازار به پیش ببریم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: