mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۶ - ۱۶ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۲۹۷۳
تعداد بازدید: ۷۳۶
عضو هیت رییسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد:
نشست علی اصغر یوسف نژاد عضوهیت رییسه مجلس شورای اسلامی با مدیر عامل دشت ناز و هیات تجاری فعال در زمینه ساخت تکنولوژی حوزه دامپروری از کشور ایتالیا در محل مجتمع شیر و گوشت مهدشت شرکت دشت ناز برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هلدینگ کشاورزی و دامپروری در ابتدا این جلسه علی اصغر یوسف نژاد، افزایش ده برابری ظرفیت دام توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در سال‌های گذشته را تحسین برانگیز خواند.
 
عملکرد بنیاد مستضعفان تحسین برانگیز است

وی با اشاره به جایگاه فرا ملی شرکت دشت ناز در صنعت کشاورزی و دامپروی اظهار داشت: شرکت دشت ناز هر چند به لحاظ تکنولوژی و مدیریت در کشور از جایگاه بالایی برخوردار است، ولیکن برای زنده ماندن، حفظ اشتغال و تولید فعلی و افزایش ظرفیت مجموعه باید مسیر دستیابی به تکنولوژی را به سرعت طی کند، در غیر اینصورت در بازار رقابتی از رقبا جا می‌ماند.
یوسف نژاد ادامه داد: در مسیر دستیابی به تکنولوژی، استفاده از تکنولوژی و تولید داخل در اولویت قرار می‌گیرد و در صورت ضرورت واردات، لازم است به مشخصه‌هایی همچون کیفیت و تکنولوژی تجهیزات، دانش فنی بالا، خدمات پس از فروش مطلوب و قیمت مناسب توجه شود.
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به حجم بالای مبادلات تجاری ایران و ایتالیا و امکان افزایش این مبادلات ادامه داد: سال گذشته هیاتی از کشور ایتالیا جهت نزدیکتر شدن ارتباطات اقتصادی، به مازندران سفر کردند و با توجه به خواهر خواندگی شهر ساری با شهر مارکه ایتالیا، به شرکت دشت ناز توصیه کرد تا از ظرفیت‌های اتاق بازرگانی مازندران حداکثر بهره برداری را داشته باشد و استفاده از میز ایتالیا در اتاق بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان فرصت مناسبی در خصوص توسعه روابط تجاری نام برد.
گفتنی است در پایان این دیدار مدیر عامل دشت ناز از حمایت‌های همه جانبه و مستمر نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی از شرکت دشت ناز تشکر کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: