mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۰۰ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۳۰۰۴
تعداد بازدید: ۲۰۹۵
رئیس بنیاد مستضعفان :
سید پرویز فتاح در جریان واگذاری ۵۰۰ سند املاک علوی به اقشار کم برخوردار منطقه لیمجیر اصفهان گفت: بنیاد مستضعفان در پنج سال گذشته ۸۴ هزار و ۵۰۰ سند زمین مسکونی و کشاورزی را به ارزش بیش از ۱۷۵۰ میلیارد تومان به محرومان اهدا کرده است
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح بعد از ظهر امروز در مراسم اهدای ۵۰۰ فقره املاک علوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: صبح امروز از مجتمع "کشت و دام قیام" با ۱۰ هزار رأس دام که نقش مهمی در تامین شیر مورد نیاز کشور ایفا می‌کند بازدید کردم و فعالیت کارکنان برای تولید روزانه ۲۰۰ تن شیر در شرایط تحریمی جای افتخار دارد.
 
اسناد مالکیت زمین های علوی با ارزشی بیش از 290 میلیارد ریال به مردم واگذار شد
 
رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: چراغ واحد‌های تولیدی باید شبانه روز روشن باشد و اصفهانی‌ها در کار و تلاش شهره هستند.

وی تصریح کرد: باید خیر فعالیت‌های بنیاد مستضعفان به مردم برسد، اصفهانی‌ها نیز شهدای زیادی در دوران دفاع مقدس تقدیم انقلاب کردند و با اهدای این ۵۰۰ واحد حق به حق‌دار می‌رسد.

فتاح عنوان کرد: در طول پنج سال گذشته ۸۴ هزار و ۵۰۰ فقره زمین مسکونی و کشاورزی به مساحت ۲۷ هزار هکتار و ارزش ۱۷۵۰ میلیارد تومان به مردم واگذار شده است.

رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: املاک که امروز در استان اصفهان واگذار شد ارزشی برابر با ۲۹ میلیارد تومان دارد که ۹۰ درصد این زمین‌ها بلاعوض به مردم تقدیم شده است.

وی تأکید کرد: مردم محافظان این مملکت هستند و اگر با همه فشار‌های دشمن مردم آرامش دارند به دلیل پیروی از آرمان‌های امام است، نظام برای ادامه فعالیت باید مردمی باشد و بنیاد مستضعفان نیز به عنوان یکی از بخش‌های نظام باید مرد می‌شود.

فتاح عنوان کرد: ملت ایران متحد و مؤمن هستند و پای علم انقلاب ایستاده‌اند، حضور در صحنه مردم و پیروی از ولایت منجر به تداوم راه انقلاب و بی‌اثر شدن تهدید‌های آمریکا خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: