mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۲ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۳۱۲۰
تعداد بازدید: ۸۱۸
بعد از قلعه گنج و ١٢ منطقه محروم دیگر
رئیس بنیاد مستضعفان از اضافه شدن شهرستان «درمیان» به ١٣ منطقه هدف این بنیاد در طرح آبادانی و پیشرفت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاحدومین روز سفر به استان خراسان جنوبی با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان درمیان با تاکید بر اینکه منافع و اموال بنیاد باید در جهت خدمت به مردم به کارگیری شود گفت: این امانت باید از مسیر درست به دست اهلش برسد.
 
«درمیان» هم به مناطق آبادانی و پیشرفت بنیاد مستضعفان پیوست

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به حضور بنیاد مستضعفان در ۱۳ منطقه هدف برای محرومیت زدایی، پیشرفت و آبادانی گفت: شهرستان درمیان نیز به جمع این مناطق اضافه می‌شود و بنیاد مستضعفان در این منطقه مستقر خواهد شد تا شاهد آبادانی و پیشرفت روزافزون درمیان باشیم.

وی افزود: ما در کنار دولت عمل می‌کنیم و برنامه ما این است که اقداماتمان باعث ایجاد اشتغال و تولید در شهرستان درمیان شود.

فتاح از فرماندار خواست که زمینه را برای حضور هرچه بیشتر گروه‌های جهادی در این شهرستان فراهم کند و ادامه داد: هرچه گروه‌های جهادی بیشتری در این منطقه حضور یابند، حمایت بنیاد مستضعفان از این گروه‌ها نیز بیشتر خواهد بود.

رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: همه ما باید مردمدار و در برابر مردم خاضع باشیم؛ اگر در استان زمین‌های بنیاد فروخته می‌شود، پول آن باید در همین استان بماند.

در این جلسه، ائمه جمعه تشیع و اهل سنت شهرستان، فرماندار، استاندار و تعدادی از مسئولان محلی گزارشاتی از ظرفیت‌های منطقه، مشکلات موجود و راهکار‌های پیشنهادی ارائه کردند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: