mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۲ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
کد خبر : ۱۳۱۳۵
تعداد بازدید: ۸۸۶
با همکاری مشترک بنیاد مستضعفان، کمیته امداد و بسیج سازندگی انجام می شود
بنیاد مستضعفان با همکاری کمیته امداد و بسیج سازندگی در نوروز ۱۳۹۹ اقدام به برگزاری اردوهای محرومیت‌زدایی و پیشرفت ویژه‌ گروه‌های جهادی می‌کنند.

جزئیات برگزاری اردوهای جهادی در نوروز ۹۹/ فراخوان ثبت طرح‌های محرومیت‌زدایی و پیشرفت

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، با همکاری بنیاد مستضعفان، کمیته امداد امام خمینی (ره) و بسیج سازندگی، اردوهای جهادی در نوروز ٩٩ با هدف محرومیت‌زدایی و پیشرفت برگزار می‌شود.

 

در همین راستا گروه های جهادی می‌توانند با ثبت درخواست خود در سامانه hamebaham.org از این ظرفیت ایجاد شده استفاده کنند و طرح ها و برنامه های پیشنهادی که موجب رشد و آبادانی همه جانبه مناطق هدف بنیاد شود، نسبت به مابقی درخواست‌ها در اولویت قرار دارند.

 

همچنین گروه‌های بومی و گروه‌هایی که سابقه فعالیت بیشتری در مناطق دارند، از جهت شناخت بیشتر ضرورت‌ها و توان بیشتر در همراهی و مشارکت مردم منطقه در انجام فعالیت‌ها، در اولویت قرار خواهند داشت. فعالیت‌های زیرساختی و زیربنایی، اشتغال و کارآفرینی و فعالیت در راستای توانمندسازی مردم منطقه نسبت به مابقی عرصه‌های فعالیتی ارجحیت دارند.

 

لازم به ذکر است، فرصت ثبت درخواست حمایت تا پایان روز جمعه دوم اسفندماه ۱۳۹۸ بوده و بعد از این تاریخ با جلسه مشترکی که بین این نهادها برگزار خواهد شد وضعیت و نحوه حمایت از گروه ها مشخص و روند واگذاری حمایت ها اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: