mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۸ - ۱۲ آذر ۱۳۹۹
کد خبر : ۱۳۳۸۹
تعداد بازدید: ۱۲۱۸
همزمان با روز جهانی معلولان اعلام شد:
معاون بنیاد مستضعفان از سرمایه گذاری ۳۸۰ میلیارد تومانی این بنیاد برای احداث مسکن خانواده‌های پرمعلول خبر داد و گفت: با سرمایه گذاری صورت گرفته از سوی بنیاد مستضعفان، ۹۵۰۰ خانه برای خانواده‌های دارای چند معلول تکمیل شده و تا پایان سال نیز ۳ هزار واحد دیگر آماده تحویل می‌شوند.

تکمیل ۹۵۰۰ خانه برای خانواده‌های پرمعلول با سرمایه‌گذاری بنیاد مستضعفان/ تحویل ۳هزار واحد تا پایان سال ۹۹

 

به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، محسن منصوری با اشاره به پیشرفت فیزیکی قابل توجه پروژه احداث مسکن خانواده های پرمعلول کشور گفت: تا پایان سال جاری بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب مرحله اول این طرح تحویل خانواده های دارای دومعلول و بیشتر کشور می شود.

 

معاون بنیاد مستضعفان از مشارکت این بنیاد با بهزیستی و انجمن خیرین بنیاد مسکن برای تکمیل پروژه مسکن خانواده های پرمعلول خبر داد و افزود: تاکنون بیش از 9 هزار و 500 واحد مسکونی تحویل خانواده های واجد شرایط در کشور شده است و تا پایان سال نیز ۳ هزار واحد دیگر تحویل خواهد شد.

 

منصوری سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه را حدود 380 میلیارد تومان توصیف کرد و گفت : تکمیل این واحدها در مناطق روستایی حدود ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در مناطق شهری نیز این پیشرفت حدود 77 درصد بوده است.

 

به گفته وی بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا در صورت اعلام بهزیستی، منابع مالی ساخت حدود ۱۵۰۰ خانه برای خانواده‌های پر معلول دیگر را تامین کند.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: