mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۱ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۳۶۴
تعداد بازدید: ۲۱۱۹
واحد ایمنی، بهداشت و آتش نشانی نیروگاه شهید مدحج اهواز با برگزاری مانور آتش، امداد و نجات توانایی خود را مورد ارزیابی قرار داد.

واحد ایمنی، بهداشت و آتش نشانی نیروگاه شهید مدحج اهواز با برگزاری  مانور آتش، امداد و نجات توانایی خود را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان به نقل از روابط عمومي نيروگاه شهيد مدحج : اداره ایمنی و آتش نشانی نيروگاه  به منظور بالا بردن سطح  آمادگي و توانمندی كاركنان در مواجهه با خطرات، آتش سوزی  های احتمالی و شرایط اضطراری مانوری با عنوان مانور آتش برگزار كرد.

بنا بر اين گزارش : در  مانور مذكور که در محوطه تعمیرگاه برگزار شد، سرعت عمل و دقت مجریان مانور  ونیز توانایی یکی از خودروهای آتش نشانی که بطور صددرصد توسط کارکنان  داخلی بازسازی شده بود  به معرض آزمايش گذاشته شد.مسئول اداره ایمنی و آتش نشانی  نيروگاه  در همين رابطه گفت: در این مانور بیشترین سرعت  عمل در کمترین زمان ممکن به لحاظ کیفی به ثبت رسيده است .

مهندس حافظی افزود: زمان تهیه آتش را 10 و 3 دقیقه صبح عنوان کرد که  ماموران آتش نشانی دو دقيقه پس از آن درمحل حادثه حضور یافتند و در ساعت  10 و 19 دقیقه آن را مهار كردند.

اين گزارش مي افزايد : این مانور با همکاری و حضور اداره ایمنی و آتش نشانی، ، اداره حراست و  امور محرمانه و اداره روابط عمومی و کارکنان واحدخدمات نیروگاه برگزار شد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: