mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۵۹ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳
کد خبر : ۶۴۳۲
تعداد بازدید: ۱۵۶۹
مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال خبر داد:
مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال در حاشیه نوزدهمیین نمایشگاه نفت از ساخت و عملیاتی شدن دو مجموعه کامل توپک آزمایش خشک لبه آستری و توپک آزمایش گر و جبران پذیر خبر داد.

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال  در حاشیه نوزدهمیین نمایشگاه نفت از ساخت و عملیاتی شدن دو مجموعه کامل توپک آزمایش خشک لبه آستری و توپک آزمایش گر و جبران پذیر خبر داد.

 به گزارش پايگاه خبري بنياد مستضعفان : منوچهرموگویی در حاشیه نوزدهمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت حفاری شمال، از خرید دو مجموعه کامل توپک RTTS و DRY TEST  9 5/8  خبر داد و گفت: عواملی همچون دانش فنی، حضور نیروی انسانی با تجربه و نیاز دکل های حفاری شمال موجب شد تا خرید ابزار و ادوات درون چاهی در دستور کار این امور قرار گیرد.

 وی تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده و در راستای سیاست های یکپارچه سازی خدمات فنی مهندسی چاه ها، مدیریت خدمات فنی حفاری، در تلاش است تا علاوه بر شتاب بخشیدن به سرعت حفاری و افزایش راندمان دکل های حفاری، رضایت و کارفرمایان را دنبال کند.

 

مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال با اشاره به دو ماموریت اصلی سرویسRTTS  و کاربردهای ابزار توپک آزمایش گر و جبران پذیر، عنوان کرد: مسدود کردن و قطع ارتباط چاه با سطح از درون چاه به منظورانجام هر گونه تعمیرات بر روی شیر های  فورانگیر و یا موارد مشابه که جهت ایمن سازی چاه بکار می رود از ماموریت های  توپک RTTS به شمار می آید.

 

 

 مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال در خصوی دومین توپک ساخته شده افزود: توپک آزمایش خشک لبه آستری (DRY TEST  9 5/8 ) حدود هفتاد متر بالاتر از لبه آستری نصب می شود تا طی یک فرایند عملیاتی میزان، نشتی و نفوذ سیال درون سازند را به درون چاه اندازه گیری کند.

وی با اشاره به اینکه دستگاه نمودارگیری ساخت شرکت حفاری شمال در نوزدهمین نمایشگاه بین اللملی نفت وگاز به نمایش گذاشته شد توانست علاوه بر جلب نظر بازدیدکنندگان از جمله دانشجویان رشته مهندسی حوزه نمودارگیری و برخی از مدیران حوزه نفت وگاز، تحسین متخصصین این حوزه را نیز برانگیزد.

 موگویی با اشاره به اینکه شرکت حفاری شمال در جهت ترویج و بسط مدیریت دانش نیروی انسانی جوانان را در کنار افراد با تجربه و پیشکسوت گام موثری را برداشته است، خاطر نشان کرد: این امر موجب شکوفایی توانمندی های هرچه بیشتر نیروی انسانی جوان شرکت حفاری شمال شده است.

 مدیر خدمات فنی حفاری شرکت حفاری شمال توضیح داد: این مدیریت در نظر دارد تا در اسرع وقت دستگاه نمودارگیری از گل حفاری(MLU) ساخت حفاری شمال را در یکی از چاه های میادین خشکی عملیاتی و به بهره برداری برساند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: