mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۴ - ۱۸ فروردين ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۴۶۳
تعداد بازدید: ۳۵۹۷
با هدف هم افزایی بین واحد های بنیاد مستضعفان
استفاده از امکانات و فضاهای مجموعه های مرتبط با بنیاد برای ایجاد هم افزایی و افزایش رضایتمندی مخاطبان در پارک ارم کلید خورد .

ایرج جهانگیر مدیرعامل مجموعه ارم سبز گفت : برای اولین بار فروشگاه عرضه محصولات غذایی واحدهای تابعه ی بنیاد مستضعفان با پیگیری های انجام شده از سوی مجموعه ارم و هماهنگیهای به عمل آمده با واحدهای غذایی زیرنظر بنیاد مستضعفان ، هفته گذشته  در مجموعه ارم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ارم جهانگیر اشاره کرد؛ این ابتکار و اقدام در راستای بهره وری بیشتر و یکپارچه سازی فعالیتهای واحدهای تحت نظارت بنیاد مستضعفان و با تلاش شبانه روزی تیم عمرانی و سایر واحدهای مجموعه ارم در مدت دو ماه به انجام رسید.

وی افزود؛در این فروشگاه که در جوار ورودی باغ وحش ارم قرار دارد، تولیدات شرکت های غذایی بهنوش،گوشت ایران،پاک و... با قیمت کارخانه  در اختیار مصرف کنندگان و بازدیدکنندگان از مجموعه ارم قرار می گیرد.

وی خاطر نشان کرد : امید است که با اینچنین فعالیت هایی که مجموعه ارم در آن پیش قدم بوده است بتوان در راستای خدمت به مردم توان یکپارچه سازی و بهره وری در واحدهای تابعه ی بنیاد را افزایش داده و با ایجاد ارتباط بیشتر فعالیت های مجزا و جزیره ای  واحدها ضمن ایجاد هم افزایی به مجموعه ای از خدمات کیفی با مزیت های منحصر به فرد رقابتی  با هدف خدمت بیشتر به عموم مردم ارایه شود .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
سعادتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۸
2
1
بنده خرید کردم با توجه به قیمت ها و تخفیف های داده شده بسیار مناسب بود و همراه با یک روز خوش یک خرید خوب هم انجام دادم.
امیر الهامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۱۹
1
0
اقدام خیلی خوبی است در جهت جلوگیری از گران فروشی و سود جویی و فشار به طبقه کارمند و حقوق بگیر . از تمامی مسئولین و دست اندرکاران محترمی که به فکر ایجاد چنین فروشگاههایی بوده اند تشکر مینمایم . من هم مایحتاج مورد نیاز منزلم را از این فروشگاه خرید مینمایم.
خلیل بهرامیان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۴
1
0
از پرسنل فروشگاه ارم بهنوش به دلیل راهنمایی واطلاعت در خصوص محصولات به مشتریان ارایه میدهند تشکر مینمایم