mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۳۲ - ۲۵ فروردين ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۴۹۰
تعداد بازدید: ۲۷۴۲
مراسم بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد تأسیس شرکت شهر صنعتی کاوه و دیدار نوروزی همکاران در سال جدید کاری هفته گذشته مقارن با میلاد بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا (س) در شهر صنعتی کاوه برگزار شد.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از سایت  شرکت شهر صنعتی کاوه، در این مراسم که به مناسبت چهل و یکمین سالگرد تأسیس شرکت شهر صنعتی کاوه برگزار شد، همراه با دید و بازدید نوروزی مدیران شرکت، مراسم تقدیر از بازنشستگان شرکت صنعتی کاوه، کارمندان نمونه شرکت، همکاران زحمتکش ایستگاه پمپاژ کاوه2 و ورزشکاران مقام آور برگزار شد و همچنین به مناسبت میلاد بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا(س) با بزرگداشت روز زن و مقام مادر، از بانوان همکار و همسران بازنشستگان نیز تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در آغاز مراسم آقای مهندس نجفی، مدیرعامل  شرکت شهر صنعتی کاوه با تبریک نوروز کاری و سالگرد تأسیس شرکت، با نگاهی به گزارش عملکرد سال 93 اعلام نمود که وضع موجود شرکت هرچند بهتر از گذشته است و در موقعیت خوب نسبت به قبل قرار داریم ولی برای رسیدن به وضع مطلوب راه سختی در پیش داریم که به همت همکاران سازمان این مهم دور از دسترس نمی نماید و با پیشتاز بودن و کوشش و تلاش همه مجموعه می توان در راه تعالی شرکت قدم های هرچه مؤثرتر از گذشته برداشت و به قله های رفیع و جایگاه درخور نام شرکت در صنعت کشور نائل آمد.

 

وی در ادامه با اشاره به برنامه های پیش رو در سال آتی، تأکید نمود که برای رسیدن به آن مقام و جایگاه و بهره مندی سهم بیشتر از کیک زندگی، توجه به تغییر و ایجاد تغییرات به روز، راه را هموار و رسیدن به قله های رفیع موفقیت و هدف های سازمان را امکان پذیر می سازد که با توکل به قدرت لایزال الهی تا دو سال آتی، متفاوت تر از آنچه که امروز هستیم، خواهیم بود.

 

در این مراسم آقای مهندس مجتبی نوریان، معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت با اشاره به نو شدن روزگار و نو شدن طبیعت دل ها در این سال جدید پیش رو، به جایگاه مدیریت عملکردی در شرکت و بررسی ملاک های انتخاب کارمند نمونه اشاره نمود و با تأکید بر تکریم بازنشستگان به عنوان سرمایه های با تجربه شرکت، اعضای خانواده منابع انسانی شرکت را به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت برشمرد.

در ادامه مراسم نیز از 21بازنشسته شرکت شهر صنعتی کاوه تقدیر و تشکر به عمل آمد و با اهدای لوح تقدیر و هدیه های مادی و معنوی از جمله بلیط رفت و برگشت هوایی به مشهد مقدس و اسکان به همراه همسرانشان، از مقام و جایگاه این سرمایه های ارزشمند شرکت تجلیل به عمل آمد.

 در این مراسم همچنین از کارمندان نمونه شرکت تقدیر و تشکر به عمل آمد و با اهدای لوح و هدیه از تلاش و کوشش این بزرگواران قدردانی شد.

در بخش دیگر برنامه نیز از کوشش و همکاری مدیران و تلاشگرانی که در تعطیلات نوروز اقدام به تعمیرات اساسی در ایستگاه پمپاژ شماره2 شهرصنعتی کاوه نموده بودند با اهدای هدیه مناسب تقدیر و تشکر به عمل آمد که این مهم برای اولین بار در طی چهاردهه از بهره برداری آن با تعمیرات اساسی و تعویض قطعات مربوطه در طی 36ساعت به همت این تلاشگران با موفقیت به انجام رسید.

  تقدیر از ورزشکاران نمونه و مقام آور شرکت شهر صنعتی کاوه نیز بخش دیگری از این مراسم  بود که با اهدای لوح و هدایا از این تلاشگران نیز تقدیر به عمل آمد.

 در ادامه برنامه نیز به مناسب ولادت با سعادت بانوی دوعالم، حضرت فاطمه زهرا(س) با گرامیداشت روز زن و مقام مادر، با اهدای هدیه و شاخه گل از بانوان همکار و همسران بازنشستگان نیز قدردانی به عمل آمد و با اجرای مسابقه با داوری بانوان و پاسخگویی همکاران آقا، اشاره ای به زحمات و تلاش این همکاران در محیط کار و سپس در محیط خانه به عنوان همسر و مادر زحمتکش اشاره شد واز جایگاه آنها قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

 بخش پایانی مراسم نیز به برش کیک سالگرد شرکت شهرصنعتی کاوه همراه با همخوانی سرود ایران توسط حضار اختصاص یافت که در این بخش از مراسم مهمانان ویژه ای از جمله معاون عمرانی استانداری استان مرکزی، معاون استاندار و فرمانداری ویژه شهرستان ساوه، فرماندار زرندیه با هیأت همراه و همچنین شهردار شهرستان ساوه حضور داشتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: