mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۴۹ - ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۴
کد خبر : ۷۵۲۳
تعداد بازدید: ۲۴۴۴
مهندس کاری در اولین همایش سال 94 مدیران شرکت توسعه اموال سینا
اولین همایش استانی سال جدید مدیران و کارشناسان شرکت توسعه اموال سینا در محل دفتر مرکزی این شرکت در تهران برگزار شد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  به نقل از روابط عمومی شرکت توسعه اموال سینا ، در ابتدای این همایش پس از تلاوت ایاتی چند از کلام ا... مجید و سرود ملی جمهوری اسلامی ایران  مسعود بهادران مدیر عامل شرکت توسعه اموال سینا طی سخنانی ضمن اشاره به اهمیت  بر تدبیر، تفکر و تعقل قبل از هر کاری بر تجزیه و تحلیل اطلاعات و آمار سازمانی برای بهره وری بیشتر از امکانات و نیرو های موجود تاکید کرد .

 بهادران در ادامه گفت : یکی از مهمترین دستور العمل های امسال این است که  برای اولویت بندی اجرای هر طرح مختص هر ملک باید زمینه  شناخت کامل در شورای مدیران فراهم شود  تا  بستر تصمیم گیری با حداکثر بهره وری ممکن  شود.

 در ادامه پس از سخنرانی تنی چند از مدیران شرکت و برگزاری کمیته های تخصصی مهندس کاری مدیر عامل سازمان اموال املاک بنیاد طی سخنانی گفت :سال 94 را سالی پربرکت برای تمامی کارکنان دانست و از صداقت و در حد توان کار کردن به عنوان دو وظیفه مهم سازمان در سال جدید یاد کرد .

 وی تصریح کرد :  تمامی استان ها می بایست این دو وظیفه را مبنای کار امور روزانه خود قرار دهند تا با آسیب شناسی دقیق نسبت به  حذف نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود اقدام کنند.

وی همچنین برگزاری کمیته های حسابرسی تعیین تکلیف و نیز کمیته های تخصصی را از اهم فعالیت های استان ها دانست و به پیگیری و برگزاری این کمیته ها در اسرع وقت و به موقع تاکید کرد .

 مهندس کاری در پایان جدیت در امور پیگیری این کمیته ها را حایز اهمیت دانست و آن را در تمامی امور یک ضرورت خواند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: