mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۵۹ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۷۶۵
تعداد بازدید: ۱۶۳۶
کتاب «سپهبد زاهدی سیمای بدون روتوش از کودتای 1299 تا کودتای 1332»‌کتاب تازه ای است که به همت موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران و به قلم خسرو معتضد راهی بازار نشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران، نظرات و داروریها درباره سپهبد زاهدی متفاوت است. او از نظر روحی فردی جسورو ماجراجو بود و از دل به دریا زدن واهمه ای نمی کرد. در عین حال ضعف اخلاقی اش در برابر جنس مخالف چند بار به عزل و برکناری وی از سوی رضا شاه انجامید. نویسنده کوشیده تا در 50 فصل از تولد تا مرگ سپهبد زاهدی و فعالیتها و نقش آفرینی های وی در دربار را با استفاده از اسناد تاریخی مورد مطالعه قرار دهد تا تصویری بدون روتوش از این چهره دوران پهلوی به نمایش بگذارد.

این کتاب در 591 صفحه با پیوستی از اسناد تصویری و نوشتاری به قلم خسرو معتضد و از سوی موسسه مطالعات تاریخ معاصر ایران منتشر شده است. قیمت این کتاب 28 هزار تومان است و علاقه مندان علاوه بر بازار کتاب می توانند این کتاب را به از سایت فروش اینترنتی موسسه مطالعات تاریخ معاصر به آدرس http://www.iichstore.ir/ خریداری کرده و در منزل تحویل بگیرند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: