mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۵۶ - ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۷۶۷
تعداد بازدید: ۲۲۹۶
دکتر نعمت الله رضایی معاون امور زیر بنایی معاونت مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به همراه مهندس معراجی مدیر کل برنامه ریزی معاونت توسعه روستایی در بنیاد علوی حضور به هم رساندند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی ، به دعوت دکتر حاجعلی زاده معاونت امور توانمندسازی و خدمات اجتماعی، دکتر نعمت الله رضایی معاون امور زیر بنایی معاونت مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری به همراه مهندس معراجی مدیر کل برنامه ریزی معاونت توسعه روستایی در بنیاد علوی حضور به هم رساندند.

 

بنابر این گزارش در این جلسه دکتر رضایی ضمن تقدیر از فعالیت های چشمگیر بنیاد علوی در بخش محرومیت زدایی و اشتغالزایی روستاها ، بر لزوم انسجام بین تمامی ارگان های دولتی و غیر دولتی تاکید کرد.

وی در ادامه با اشاره به سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل ، قول مشارکت بیشتر معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد با بنیاد علوی درجهت اجرایی شدن تفاهم نامه های اشتغالزایی فی مابین استانداری ها و بنیاد علوی را داد و همچنین بر اختصاص بخشی از تسهیلات به اشتغال روستاییان تاکید کرد.

 

در ادامه این دیدار  دکترحاج علیزاده با برشمردن اقدامات بنیاد علوی در راستای توانمندسازی اقتصادی بخش آسیب پذیر از طریق ایجاد اشتغال پایدار را اقدامی موثر تلقی کرد  و روند رو به رشد فعالیت ها در مناطق محروم را نوید داد.

معاونت امور توانمندسازی و خدمات اجتماعی در ادامه سخنان خود  ارائه تسهیلات به کارآفرینان استانها  را یکی از طرح هایی  معرفی کرد که در برخی استان ها  از سوی بنیاد علوی با همکاری زیر مجموعه های بنیاد مستضعفان اجرایی شده  است

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: