mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۵۱ - ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۰۳
تعداد بازدید: ۱۵۰۹
قاسم خلیلی مدیر اجرایی شرکت پرسپولیس با وزیر امور خارجه کشور مقدونیه در خصوص توسعه همکاری های فیمابین گردشگری مذاکره و گفتگو کرد .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت  خدمات گردشگری  پرسپولیس در حاشیه جلسه اتاق بازرگانی ایران با وزیر امورخارجه و جمعی از مدیران ارشد کشور مقدونیه  قاسم خلیلی مدیر اجرایی شرکت پرسپولیس با وزیر امور خارجه کشور مقدونیه در خصوص توسعه همکاری های فیمابین گردشگری  با توجه به سابقه فعالیت این شرکت در حوزه گردشگری کشورهای منطقه بالکان مذاکره و گفتگو کرد .

 

بنابر این گزارش ،در این گفتگو وزیر امورخارجه کشور مقدونیه آقای نیکولا پوپوسکی از شرکت پرسپولیس به عنوان تنها شرکت خدمات مسافرتی ایرانی فعال در حوزه بالکان که اراده خود را جهت  معرفی ایران اسلامی و جاذبه های گردشگری در کشور مقدونیه گذاشته است تشکر و قدردانی  و ابراز امیدواری کرد که به زودی  با توجه به افتتاح سفارت مقدونیه در ایران ، با حذف قوانین و مقررات دست و پا گیر بتوان در ارائه تسهیلات ویژه جهت گردشگران ایرانی ، سهولت در اخذ ویزا ،  پرواز مسقیم و ... گامهای اساسی برداشت .

 

گفتنی است با توجه به اینکه بالغ بر 40 درصد مردم کشور مقدونیه مسلمان بوده ، جذب گردشگران آن کشور و اعزام گردشگران ایرانی جهت بازدید از شهر زیبای اسکوپیه جزو برنامه هایی است که شرکت پرسپولیس در برنامه های توسعه ای خود پیش بینی کرده  است .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: