mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۰۵ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۲۱
تعداد بازدید: ۲۱۵۹
مراسم توديع و معارفه فرمانده بسيج نیروگاه شهیدمدحج اهواز در محل سالن کنفرانس نیروگاه برگزار شد.

مراسم توديع و معارفه فرمانده بسيج نیروگاه شهیدمدحج اهواز  باحضور سرگرد زرگانی فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهیدآوینی اهواز ، مهندس تراب کریمی مدیر نیروگاه ، اعضای شورای اسلامی کار  وجمعی ازمدیران و روسای قسمتها در محل سالن کنفرانس نیروگاه برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی نیروگاه شهید مدحج اهواز ، در این مراسم که اعضای شورای بسیج کارگری شهیدآوینی نیز حضور داشتند محمد باقریان به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج نیروگاه شهیدمدحج اهواز( زرگان ) معرفی شد و از زحمات آقای مذهب جعفری فرمانده پیشین این پایگاه نیز تقدیر بعمل آمد.

 

بنابر این گزارش در ابتداي اين مراسم سرگرد زرگانی ضمن خوش آمد گويي و تقدير از حضور مدير نیروگاه ، مديران و روساي قسمتهای نیروگاه  گفت : بسیج یک کاراعتقادی است ، کاری که عشق به ولایت ، عشق به نظام وعشق به انقلاب باعث میشود که افراد جذب بسیج بشوند. بسیج به تنهایی می تواند انسان ساز باشدواگرکسی در بسیج گام بردارد عاقبت بخیرخواهد شد در دنیا و آخرت.  فرمانده حوزه مقاومت بسیج کارگری شهیدآوینی  اهواز ادامه داد دیروز بسیجی یک تکلیف داشت و امروز یک تکلیف ، دیروز بسیجی حضورش در صحنه های جنگ تکلیف بود و امروز بسیجی در صحنه های اقتصاد ، تولید و کار باید توانایی خود را نشان داده و تفکر بسیجی را خصوصا در زمینه تولید به منصه ظهور برساند.

 

سرگرد زرگانی  در پايان ضمن آرزوی موفقیت برای آقاي مذهب جعفری  از مدیریت نیروگاه  و همه کسانی که وی را در این مدت یاری دادند تشکر و قدردانی نمود.

 

در ادامه اين مراسم محمد باقریان فرمانده جديد پايگاه از حاضرین در جلسه معارفه تشکر نموده و بیان داشت با همدلی وهمراهی مدیریت و پرسنل بتواند بار امانتی که بعهده ایشان گذاشته شده به نحو احسن به انجام برساند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: