mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۱۶ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۲۲
تعداد بازدید: ۲۶۲۲
تقدیر آیت الله جزایری از روند اجرایی پروزه آلومینویم مسجد سلیمان
آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز از روند اجرایی پروژه کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان بازدید کردند .

13 اردیبهشت گذشته آیت الله جزایری نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و حجت الاسلام حاجتی امام جمعه موقت اهواز از روند اجرایی پروژه کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان بازدید کردند .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان ، این بازدید با حضور حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان , علیرضا گوروئی فرماندار , علی عسگر ظاهری منتخب مردم مسجدسلیمان در مجلس دهم , مدیران کارخانه آلومینیوم و پتروشیمی مسجدسلیمان و جمعی از مسئولین شهرستان همراه بود .

 بنابر این گزارش ، مهندس سید عباس حسینی مدیرعامل شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان طی سخنانی ضمن تشکر از حضور  آیت الله جزایری و پیگیری های ایشان در  جهت  تسریع در روند اجرای کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان گفت : از تاریخ 23 دی ماه 93 که عملیات اجرایی این کارخانه آغاز شد تا به امروز حدود 44 درصد پیشرفت کار داشته ایم ، که از برنامه زمانبندی جلوتر هستیم و این نشان از روحیه جهادی همکاران و حمایت های برخی از مسوولان متعهد منطقه است .

  وی افزود : پیشرفت امروز پروژه مرهون پیگیری ها و حمایت های ریاست بنیاد مستضعفان مهندس سعیدی کیا و مدیرعامل هلدینگ کاوه پارس مهندس اتابک می باشد و و در کنار آن حمایت های حضرت آیت ا.. جزایری و حجج اسلام حاجتی و امینی ،امامان جمعه اهواز و مسجد سلیمان و استاندارد محترم و دیگر مسوولان استان است که باعث شده امروز با افتخار گزارشی از روند اجرایی پروژه خدمت شما ارایه شود.

 

حسینی تصریح کرد از آنجایی که بنیاد مستضعفان همواره بر محرومیت زدایی، رعایت عدالت در استخدام و رفتار صادقانه با مردم تاکید دارد.، هم اکنون 110 نفر که تمامی آنها از افراد بومی منطقه هستند در این پروژه مشغول بکار می باشند وانشاا... جذب نیروهای دوران بهره برداری نیز از نیروهای بومی خواهد بود.

 

مدیرعامل کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان در ادامه افزود : در فاز اول کارخانه آلومینیوم تعداد 250 شغل مستقیم  و 500 شغل غیر مستقیم در صورت ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز توسط مسوولان محترم استان و شهرستان برای توسعه صنایع پائین دستی آلومینیوم ایجاد خواهد شد .

 

سید عباس حسینی تاکید کرد :  در تلاش هستیم تا به مدد حمایت های حضرت آیت الله جزایری شاهد بهره برداری از  فاز اول کارخانه آلومینیوم مسجدسلیمان  در پاییز 95  باشیم .

 

 

آیت الله جزایری  ضمن تقدیر از تلاش مدیران پروژه آلومینیوم مسجدسلیمان  گفت :  هدف ما  مبارزه با محرومیت و اشتغال زایی برای بیکاران  و  زدودن گرد و غبار فقر از  منطقه است .

 

آیت الله جزایری با  ابراز رضایت از روند پیشرفت کار افزود :  ان شاا... این پروژه بزرگ آغاز راهی باشد برای فازهای بعدی   و همچنین حضور بخش خصوصی در این منطقه که با توجه به وجود منابع و امکانات مورد نیاز  ,  این منطقه به عنوان یک سایت صنعتی بزرگ در شمال استان خوزستان مطرح شود .   

 

آیت الله جزایری ضمن تشکر از بنیاد مستضعفان ،با بیان اینکه هر جا نیاز به حمایت ما باشد قطعا پیگیر رفع مشکلات خواهیم بود   تاکید کرد :  با توجه به محرومیت مردم منطقه انتظار داریم  بنیاد مستضعفان همچنان به حمایت های خود از این پروژه ادامه دهد.

گفتنی است ددر پایان نماز جماعت به امامت حضرت آیت ا.. جزایری در سایت شرکت آلومینیوم کاوه خوزستان اقامه گردید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: