mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۷ - ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۳۳
تعداد بازدید: ۱۹۸۳
در مراسم اختتامیه دومین جشنواره نام و نشان ماندگار که در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد، از ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز با اهدای تندیس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در مراسم اختتامیه دومین جشنواره نام و نشان ماندگار که در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال جاری با رویکرد بزرگداشت « روز ملی خلیج فارس» در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شد، از ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز با اهدای تندیس تقدیر و تشکر به عمل آمد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ارم سبز ،  از جمله اهداف این همایش که سالانه برگزار می شود، می توان بررسی نتایج مورد انتظار ،ارایه و دستاوردهای پژوهشی در خصوص جایگزینی نظام مدیریت مبتنی بر علوم روز مدیریت، شایسته سالاری در بنگاههای اقتصادی ایران و ... اشاره نمود.

 

بنابراین گزارش حضور حدود 55 مدیر فعال در حوزه های مختلف تولیدی، خدماتی و تفریحی از جمله شرکت ملی فولاد ایران، سازمان انرژی اتمی، شرکت اتوبوسرانی تهران و حومه ، گروه صنعتی گلبافت مجتمع تجاری تیراژه و ... در این همایش را فرصت ایده آلی برای تبادل تجارب و دانش مدیران ارشد است.

 

لازم به ذکر است که در این همایش حجت الاسلام محمد حسین ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، الهام امین زاده معاون حقوقی رئیس جمهور، میر محمد صادقی رئیس موسسه آموزشی اتاق بازرگانی و معاون حقوقی مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت و امیر دریا دار پیمان جعفری معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش به سخنرانی پرداختند. رونمایی از کتیبه ی خلیج فارس و نصب آن در ضلع شرقی این خلیج و همچنین تقدیر از خانواده شهداء از برنامه های جالب توجه این همایش بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: