mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۴۶ - ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۳۵
تعداد بازدید: ۳۷۲۸
دبیر کمیته شناسایی ،گزینش و بکارگیری جوانان مستعد در بنیاد:
این کمیته با هدف افزایش بهره وری از منابع انسانی و شایسته سالاری در بنیاد مستضعفان شکل گرفته است

دبیر کمیته شناسایی ، گزینش و بکارگیری جوانان مستعددر ستاد بنیاد مستضعفان اعلام کرد:  این کمیته با هدف افزایش  بهره وری از منابع انسانی  و شایسته سالاری در بنیاد مستضعفان شکل گرفته است و پس از تشکیل و برگزاری 7 جلسه کارشناسی موفق به انتخاب 130 نفر از جوانان متخصص و مستعد در رشته فعالیت های مختلف مرتبط در گروه بنیاد شده است .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، عابدین کاظمی  همچنین گفت : در مراحل اولیه مصوب شد کمیته با هدف شناسایی منابع انسانی مستعد  و نخبه  نسبت به جمع آوری اطلاعات افراد با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر در گروه بنیاد اقدام کند که در این ارتباط بانک اطلاعاتی بالغ بر 1500 نفر حایز شرایط تهیه شد.

 

وی افزود: شاخص هایی جهت انتخاب افراد از بین تعداد یاد شده در نظر گرفته شد که منجر به انتخاب 140 نفر گردید که پس از بررسی های به عمل آمده و اخذ استعلام از مرکز حراست و هسته مرکزی گزینش بنیاد این تعداد به 130 نفر رسید .

 به گفته دبیر کمیته شناسایی ، گزینش و بکارگیری جوانان مستعد ، بر اساس مصوبه کمیته  مقرر شده از بین 130نفر افراد برگزیده بنیاد سه گروه 25 نفره شامل دو گروه صف و یک گروه ستادی مصاحبه ای اختصاصی صورت پذیرد و پس از ان دوره های آموزشی متناسب و مصوب در کمیته برای افراد در نظر گرفته شود.

کاظمی خاطر نشان ساخت : اولین جلسه مصاحبه با 25 نفر از منتخبان در هفتم اردیبهشت ماه جاری در مرکز آموزش ساختمان مرکزی بنیاد  مستضعفان از ساعت 8 تا 13 با حضور اعضای کمیته و معاونت های تخصصی برگزار شد .

 

وی همچنین از برگزاری دومین جلسه کمیته صاحبه تخصصی  طی امروز 20اردیبهشت ماه در طبقه هفتم ساختمان مرکزی بنیاد خبر داد و افزود: این گروه را منتخبین هلدینگ ها تشکیل می دهند این در حالی است که تاریخ مرحله سوم مصاحبه پس از برگزاری مرحله دوم توسط کمیته تعیین خواهد شد .

 گفتنی است اعضای کمیته شناسایی ، گزینش و بکارگیری جوانان مستعد را  آقایان قنبری ، مختاری ، پاکنهاد ، فروزنده و صادقیان تشکیل می دهند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: