mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۲ - ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۶۲
تعداد بازدید: ۲۳۵۹
علی دهاقین مدیر عامل شرکت خبر داد:
مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از صادرات 30 هزارتن آهن اسفنجی در سال جدید خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از   روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش، علی دهاقین مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از برنامه ریزی  جدی در راستای توسعه صادرات در سال جدید خبرداد و گفت: تنها دو هفته پس از صادرات 20 هزارتن شمش، طی قراردادی دو مرحله ای صادرات 30 هزار تن آهن اسفنجی اکنون در حال بارگیری است.

 

وی از ارسال 10 هزار تن آهن اسفنجی در مرحله نخست این قرارداد ظرف هفته آتی خبرداد و افزود: محموله دوم این قرارداد که شامل 20 هزارتن آهن اسفنجی است نیز متعاقبا پس از ارسال محموله نخست به کشور مقصد ارسال خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از انعقاد این قراداد به صورت FOB خبرداد و افزود: این محموله روی عرشه کشتی تحویل مشتری می شود و کلیه خدمات گمرکی و انتقال کالا از انبار تا مخازن کشتی توسط کارکنان این شرکت و تحت نظارت شرکت معتبر بازرسی جهت سود آوری بیشتر صورت پذیرفته است.

 

 دهاقین همجواری شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با خلیج همیشه فارس را مزیتی رقابتی برای صادرات عنوان و تصریح کرد: دسترسی به آب های آزاد و همچنین نزدیکی به بندر بزرگ شهید رجایی کاهش چشمگیر هزینه های حمل و نقل را به همراه خواهد داشت که مزیتی قابل توجه برای صادرات این شرکت محسوب می شود. وی همچنین از کیفیت مطلوب محصولات این شرکت نیز به عنوان مکملی حایز اهمیت در کنار قیمت مناسب یاد کرد و اذعان داشت: صادرات آهن اسفنجی با توجه به شرایط سخت حمل و نگهداری این محصول از پیچیده ترین فرایندهای صادراتی بوده که با دقت تمام توسط این مجموعه در حال انجام است.

 

وی جامعه هدف بازاریابی صادراتی این شرکت را کشورهای حوزه خلیج فارس، آسیای شرقی و کشور ترکیه عنوان کرد و یادآور شد: این شرکت با اولویت صادرات بیلت در سال پیش رو، هدفگذاری 250 میلیون دلاری برای صادرات را اولویت نخست بخش بازرگانی خود قرار داده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: