mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۰ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۶۶
تعداد بازدید: ۱۳۲۳
سرپرست اداره کل روابط عمومی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی :
علی امیدی ، توسعه وبالندگی یک سازمان را در گرو ساز و کار هایی دانست که در آنها رعایت کرامت انسانی ، پاسخگویی و قبول مسوولیت در اولویت اول باشد .

 علی امیدی سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در پیام تبریکی به مناسبت بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ، توسعه وبالندگی یک سازمان را در گرو ساز و کار هایی دانست که در آنها رعایت کرامت انسانی ، پاسخگویی و قبول مسوولیت در اولویت  اول باشد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ، علی امیدی در این پیام ضمن گرامیداشت روزجهانی ارتباطات و روابط عمومی از دستاورد های تلاشگران خانواده بزرگ روابط عمومی بنیاد صمیمانه قدردانی کرد.

 وی با اشاره به اینکه نقش روابط عمومی در تصمیمات راهبردی سازمان ،نقش موثری قلمداد میشود ، اظهار داشت : روابط عمومی صاحب سبک به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران ، کارکنان و جامعه ، مسوولیتی خطیر در فرآیند تصمیم گیری مدیران و اقناع افکار عمومی بر عهده دارد.

ایشان ، روابط عمومی نوین را به مثابه آیینه تمام قدی از انتظارات و مطالبات بر حق مردم از سازمان ها و نهاد ها میداند که برای خدمت به انها ، تکوین و سازمان یافته اند.

 

به گفته علی امیدی ، این روز  فرصت مناسبی  برای بازبینی در برنامه ها و عملکرد وترسیم چشم انداز روشن از آینده  است  . وی در پایان این پیام ، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به همه عزیزان همکار و تمامی کارگزاران عرصه روابط عمومی تبریک گفته و ابراز امیدواری کرد این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی در بنیاد باشد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: