mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۴۵ - ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۷۶
تعداد بازدید: ۱۵۰۰
در دیدار عبدالسلام بوشوراب با مهندس سعید کیا
وزیر صنعت و معادن الجزایر به همراه هیات اقتصادی در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در زمینه توسعه فعالیت های اقتصادی فی مابین با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

وزیر صنعت و معادن الجزایر به همراه هیات اقتصادی در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در زمینه توسعه فعالیت های اقتصادی فی مابین و تبادل اطلاعات و تجربیات مورد نیاز با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، در این دیدار عبدالسلام بوشوارب ، وزیر صنعت و معادن الجزایر و هیات همراه ضمن بررسی  فعالیت های اقتصادی مشترک  ،خواستار گسترش همکاری های دو طرف در صنایع کشاورزی ، دامپروی ، غذایی ، معدنی ، فولاد و همچنین احداث کارخانه سیمان در الجزایر شد .

بنابراین گزارش ، اختصاص  زمین جهت احداث پروزه های دامپروی و صنایع تبدیلی به منظور توسعه همکاری های زیر بنایی در زمینه کشاورزی با بهره گیری از تجربیات بنیاد ، احداث کارخانه های بسته بندی و آسیاب سیمان و نورد فولاد و همچنین همکاری در زمینه توسعه صنایع معدنی الجزایر از دیگر پیشنهادات وزیر صنعت و معادن این کشور و هیات همراهش بود که در این نشست مطرح شد .

گفتنی است ،عبدالسلام بوشوارب وزیر صنعت و معادن الجزایر را مدیر کل وزارتی ، مسوول مطالعات و سنتز ، مدیر همکاری ها ، مدیر کل آژانس ملی توسعه سرمایه گذاری ، مدیر کل موسسه استاندارد ، روسای کسب و کار و اتاق بازرگانی و صنایع ، مسوول پروتکل و سفیر این کشور در ایران همراهی می کردند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: