mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۵۹ - ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۵
کد خبر : ۸۸۸۳
تعداد بازدید: ۱۵۰۲
در اجرای طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان 2هزار فقره سند به واجدان شرایط منطقه گالیکش استان گلستان واگذار می شود.

در اجرای طرح محرومیت زدایی  "واگذاری اسناد اراضی علوی" در سالجاری با حضور ریاست بنیاد مستضعفان ، نماینده ولی فقیه در استان و مقامات استانی 2هزار فقره سند به واجدان شرایط منطقه گالیکش استان گلستان واگذار می شود.  

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، مسعود بهادران مدیر کل امور اجتماعی و املاک علوی بنیاد مستضعفان با اعلام مطلب فوق افزود: پیرو منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای طرح محرومیت زدایی با واگذاری املاک علوی امسال نیز با پیروی از فرمایشات ایشان و در راستای  مبانی اقتصاد مقاومتی در ارتباط با تقویت توان اقتصادی خانواده ها روز پنج شنبه 30 اردیبهشت ماه 95 در منطقه گالیکش  استان گلستان دو هزار فقره سند به مردم منطقه اهدا خواهد شد.

بهادران با اشاره به واگذاری دوهزار فقره سند که در اجرای این طرح  در روستای "فارسیان فرنگ" از توابع شهرستان گالیکش به مردم اهدا خواهد شد ، مساحت تقریبی زمین های اهدایی را یک میلیون و 600هزار متر مربع و ارزش تقریبی انها را معادل 150میلیارد  ریال اعلام کرد.

شایان ذکر است این مراسم قبل از نماز ظهر و عصر با حضور ریاست بنیاد مهندس سعیدی کیا و جمعی از معاونان ، استاندار گلستان ، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان و سایر مقامات استانی در مسجد جامع روستای "فارسیان فرنگ"  به مردم اهدا خواهد شد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: