mfnews.ir

انتشار: ۱۳:۰۹ - ۰۶ آذر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۷۸۷
تعداد بازدید: ۱۶۰۹
حجت الاسلام محمودی در اجتماع نمازگزاران کنگانی :
هرآنچه باعث حاشیه سازي و برهم زدن همدلی و وحدت در جامعه شود بجد باید پرهیز شود.

 حجت الاسلام  محمودی  با گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج بعنوان شجره طیبه انقلاب به فرمان امام راحل ، اظهارداشت: تفکر بسیجی نیاز امروز کشور است و هفته بسیج نیز فرصتی مغتنم براي زنده نگه داشتن این فرهنگ و تفکر است.محمودي با بهره گیري از فرمایشات رهبر فرزانه و بسیجی انقلاب ، پیشرو  بودن در تمام عرصه هاي اساسی زندگی را بهترین تعبیر ازبسیج و بسیجی دانست و گفت: شاخصه اصلی بسیجی واقعی ولایتمداري است.

 

خطیب جمعه کنگان اضافه کرد: بسیج مظهر مردم سالاري دینی و متکی بر بصیرت است .وي با بیان اینکه امروز به فضل الهی بسیج پرچمدار ولایت است ادامه داد: بسیجیان با بصیرت در روزهاي حساس از انقلاب دفاع کردند و نگذاشتند دشمن به نقشه شوم خود جامه عمل بپوشد.

 

محمودي در بخش دیگر با اشاره به سفر مهندس سعیدی کیا  مدیر انقلابی و جهادي بنیاد مستضعفان کشور به کنگان و حل مشکل چندین ساله مردم این شهر افزود: واگذاري اسناد زمین ها به اقشار آسیب پذیر در شهرستان کنگان ، روح امید را در مردم زنده و خط بطلانی بر اندیشه بدخواهانی کشید که سعی کردند نظام دینی را زیر سوال ببرند.

 

نکوداشت یاد و خاطره فقیه و مرجع عالی مقام آیت الله موسوي اردبیلی (ره) ، تجلیل از شخصیت انقلابی خانم دباغ و نیز شهداي مدافع حرم از دیگر فرازهاي خطبه هاي نماز جمعه کنگان بود.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: