mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۰۵ - ۱۳ آذر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۷۹۵
تعداد بازدید: ۱۹۴۸
مدیریت پارک ارم با هدف توسعه فعالیت های فرهنگی و سرگرمی مسابقه بزرگی بین شهروندان کلان شهر تهرانی برگزار می کند

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، ایرج جهانگیر مدیر عامل ارم سبز در این باره توضیح داد:  یکی از مهمترین رسالت های مجموعه ارم سبز اجرای برنامه های مناسب و متناسب فرهنگی و تفریحی برای شهروندان  کلان شهر تهرانی بر اساس سیاست های فرهنگی بنیاد مستضعفان اجرا می شود ، در همین رابطه این مجموعه اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ "ایده برتر شهروندان کلان شهر تهران" با جوایز نفیس کرده است.

 

وی  در مورد شرایط شرکت در مسابقه تشریح کرد : همه  شهروندان تهرانی به ویژه اساتید محترم و کارشناسان حوزه های : جامعه شناسی ، فرهنگی ، روانشناسی خانواده ، بازرگانی و بازاریابی ،  سمپلینگ ، تجاری و اقتصادی ، آموزشی     و ....  می توانند ایده و یا پیشنهاد خود در رابطه  با طرح ها و برنامه های فرهنگی و تفریحی  مشترک قابل اجرا در مجموعه ارم سبز را حداکثر تا پایان آذر ماه  به  نشانی های زیر ارسال کنند .

1-    از طریق نشانی اینترنتی : manager@erampark.com

2-    از طریق نشانی پستی : کیلومتر 4 اتوبان تهران کرج – روبروی نمایشگاه هوایی

3-    از طریق دورنگار : 44113088-021

و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های :  44140814-021، 44140800 -021 تماس حاصل کنند


 

جهانگیر تاکید کرد طرح های فرهنگی ، ورزشی ، اقتصادی  و تفریحی ارایه شده باید بر اساس امکانات و منابع پارک ارم و با هدف سرگرمی و اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی  برای خانواده ها تا پایان سال جاری در مجموعه ارم ارایه شود و همه جزییات آن شفاف باشد تا در کمیته ویژه داوران مورد ارزیابی قرار گیرد.

 وی افزود: طرح های منتخب کمیته ویژه داوران جایزه بزرگ پارک ارم برای ایده برتر شهروندان تهرانی ضمن برخورداری از جوایز ارزنده با پشتیبانی و تامین منابع در مجموعه ارم قابل اجرا خواهد بود .

 جهانگیر خاطر نشان کرد :  کلیه شرکت کنندگانی که الگوی مذکور  شامل جزییات برنامه اجرایی و برنامه زمان بندی و  امکانات و تعهدات پارک ارم  و .....  را در طرح ارایه شده به شرکت  رعایت کنند جوایزی شامل استفاده از خدمات تفریحی  و سرگرمی مجموعه ارم را دریافت خواهند کرد و به ایده های برتر با نظر کمیته داوران  جوایزی نفیش تعلق خواهد گرفت .

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: