mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۱۶ - ۱۸ آذر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۸۵۰
تعداد بازدید: ۱۵۶۶
در نشست تخصصی "کارگروه بانوان امر به معروف و نهی از منکر" عنوان شد:
نشست تخصصی کارگروه بانوان امر به معروف و نهی از منکر دستگاههای اجرایی کشور دیروز سه شنبه در ستاد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی برگزار شد

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، نشست تخصصی کارگروه بانوان امر به معرف و نهی از منکر دستگاه های اجرایی کشور باحضور  دکتر هاشمیان معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور و  دکتر قنبری معاون امور فرهنگی و اجتماعی بنیاد و رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد برگزار شد

 

بنابراین گزارش در این نشست به صورت دوره ای در دستگاههای مختلف برگزار می شود ، احمدی دبیر شورا گفت که در بنیاد اشاعه معروف به شکل ساختاری انجام می شود.

وی در این مورد به طرح ابادانی قلعه گنج و راهبرد اقتصاد مقاومتی در این شهر و نیز راه اندازی کارخانه چادر مشکی اشاره کرد و گفت رویکرد شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مبتنی بر اطلاع رسانی و ترویج گفتمان امر به معروف ،استفاده از ظرفیتهای هنری و اکرام و اعزاز کارکنان و مخاطبین است.

 

در ادامه دکتر قنبری رییس شورا هم بر لزوم برخورد با منکرهای بزرگ  تاکید کرد. دکتر هاشمیان نیز در این نشست ضمن قدردانی از فعالیتهای شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد در باره نقش بانوان در بسط معروف و نهی از منکرات بویژه در ادارات سخنانی ایراد کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: