mfnews.ir

انتشار: ۱۸:۴۰ - ۲۴ آذر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۸۶۵
تعداد بازدید: ۱۰۳۹
در آستانه هفته وحدت :
بیش از 10 هزار نفر از شهروندان مناطق 22 گانه شهر تهران ازخدمات مجموعه تفریحی ورزشی توچال استفاده کردند.

 به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین ، به همت شرکت تله کابین توچال با شهرداری منطقه یک تهران و سازمان ورزش شهرداری ، همایش کوهنوردی خانوادگی با محوریت « تندرستی و نشاط » از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 23 آذر ماه از پارکینگ ورودی مجموعه تا بام تهران برگزار شد.

 بنابراین گزارش   در این همایش که خانواده ها از مناطق 22 گانه کلان شهر تهران حضور پیدا کردند ، توانستند با برنامه ریزی های انجام شده از برنامه های متنوع تدارک دیده شده در استیج بام تهران نظیر : مسابقه و اهدای جایزه ، اجرای گروه های ورزشی و آموزشی زندگی سالم بهره مند شوند.

 

این گزارش می افزاید :  سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل این شرکت در حاشیه برگزاری این همایش گفت : این میزبانی مجموعه بزرگ تفریحی ورزشی توچال به طور منظم برای حضور حداکثری خانواده ها برنامه ریزی شده است و هزینه های حضور این گروه های عظیم نظیر : پارکینگ ، نظافت ، خدمات عمومی و ... برعهده شرکت تله کابین توچال است و هیچگونه هزینه ای نیز از شهرداری اخذ نشده است.

 

پرهیزکار تصریح کرد : آمادگی کامل کلیه دستگاههای اجرایی توچال برای برگزاری هر چه باشکوهتر همایش همگانی مشهود است و امیدواریم با کمک دیگر دستگاههای اجرایی شهری و کشوری ، خدمت ارزنده تری به  ملت شریف ایران ارایه نماییم.

 

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال خاطرنشان کرد : ما مشتاقانه خدمت گزار همه ی سطوح اجتماعی در توچال هستیم و بر همین اساس با ارایه تسهیلات ویژه به خانواده ها ، دانش آموزان ، دانش جویان ، کارمندان ، بیماران خاص و ... زمینه حضور حداکثری هموطنان را در این مجموعه فراهم نموده ایم تا همه بتوانند از طبیعت منحصر به فرد و امکانات خدماتی استفاده لازم را ببرند.

 

مجموعه تفریحی ورزشی توچال با نام بام تهران در بزرگراه شهید چمران ـ انتهای خیابان ولنجک واقع شده و بزرگترین مرکز تفریحی ورزشی پایتخت ایران ـ شهر تهران می باشد.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: