mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۱۶ - ۲۴ آذر ۱۳۹۵
کد خبر : ۹۸۷۵
تعداد بازدید: ۱۹۲۳
در سفر مدیر توانمند سازی و مشارکت های مردمی بنیاد علوی به استان گیلان، روند تسهیل حمایت از طرح های اشتعال زایی، پشتیبانی از پرورش ماهیان خاویاری استان گیلان بررسی شد.

در سفر مهندس حیدوند مدیر توانمند سازی و مشارکت های مردمی بنیاد علوی به استان گیلان، روند تسهیل حمایت از طرح های اشتعال زایی، پشتیبانی از پرورش ماهیان خاویاری و همچنین اعطای تسهیلات خودرو به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان بررسی شد.

 


به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی بنیاد علوی در جلسه ای که با حضور مدیرکل امور روستایی استانداری گیلان ، مدیر منطقه گیلان و قزوین بانک سینا ، مدیرکل شیلات و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) تشکیل شد، مشکلات موجود با حضور دستگاههای اجرایی مربوطه و کارشناسان مورد بحث و بررسی قرار گرفت .

بنابراین گزارش  در این جلسه پس از طی مراحل قانونی و مطابق با تفاهم نامه حمایت از پرورش ماهیان خاویاری، اولین واریزی تسهیلات کم بهره برای کار آفرینی و تولید ماهیان خاویاری  در جلسه مصوب و به حساب متقاضی واریز شد  و بدین ترتیب اولین متقاضی تسهیلات پرورش ماهیان خاویاری در استان گیلان اولین پرداختی خود را دریافت کرد و مقرر شد در هفته آتی نیز از تسهیلات اشتعالزایی برخوردار شود.

 

این گزارش می افزاید : در ادامه مشکلات مربوط به مددجویان کمیته امداد نیز مورد بررسی قرار گرفت و کمیته امداد استان متعهد به جذب تسهیلات باقیمانده در ماه جاری شد.

 گفتنی است در استان گیلان 41 طرح اشتغال زایی مصوب شده که در هفته جاری افراد  واجد شرایط و  مورد تایید کمسیون مربوطه تسهیلات مصوب خود را  دریافت می کنند. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: