شنبه ۰۵ خرداد ۱۳۹۷ - May 26 2018
کد خبر: ۹۸۷۹
تاریخ انتشار: ۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۱
شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی جهت ساخت و ساز در قالب قرارداد مشارکت مدنی برای یک پروژه اداری و تجاری در کلان شهر تهران از کلیه سرمایه گذاران توانمند و متخصص در امر ساختمان در استان تهران دعوت می کند.

شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی (سهامی خاص) به نمایندگی از سوی سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی جهت ساخت و ساز در قالب قرارداد مشارکت مدنی مطابق مشخصات ذیل از کلیه سرمایه گذاران توانمند و متخصص در امر ساختمان در استان تهران دعوت می کند.

شرایط شرکت در فراخوان :

-          ارائه تضمین شرکت در فراخوان بصورت چک بانکی و یا ضمانتنامه بانکی در وجه سازمان اموال و املاک بنیاد  الزامی می باشد .

-          آخرین مهلت ارائه پیشنهادات تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ  22/10/95 خواهد بود .

-          شرکت در رد یا قبول پیشنهادهای ارائه شده مختار است .

-          متقاضیان جهت اخذ اطلاعات بیشتر می توانند از تاریخ درج آگهی به نشانی ذیل و یا وب سایت  www.alavico.com   و www.amval-amlak.org  مراجعه نمایند . 

-          متقاضیان محترم جهت دریافت اسناد فراخوان می بایست با در اختیار داشتن فیش واریزی به مبلغ 500،000 ریال به شماره حساب 1-678495-801-124 بانک سینا به نام شرکت خدمات مهندسی و شهرسازی علوی به واحد مشارکت شرکت به نشانی تهران، میدان هفت تیر، خیابان شهید دکتر مفتح، روبروی استادیوم شهید شیرودی، خیابان اردلان، پلاک 3، تلفن تماس 88866640  مراجعه نمایند. 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: