mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۰۵ - ۱۰ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۲۳
تعداد بازدید: ۳۲۳۰
در اولین جشنواره جایزه تعالی و پیشرفت اعلام شد:
شرکت های "ملی ساختمان" ، " کشت و صنعت قیام اصفهان"،" فولاد کاوه جنوب کیش "،"شرکت دی"،"سینا کاشی "،"حفاری و اکتشاف انرژی گستر پارس"،"جنرال مکانیک"،"پایندان" و بیمه سینا موفق به اخذ گواهینامه تعهد به تعالی در اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت شدند.

اولین دوره جایزه تعالی و پیشرفت با حضور مدیران و روسای نهادهای اقتصادی- اجتماعی با هدف پیوند صنعت و دانشگاه در دانشکده مدیریت دانشگاه شهیدبهشتی(ره) با معرفی پیشگامان اقتصاد مقاومتی برگزار شد.

 

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، اولین دوره ی جایزه تعالی و پیشرفت با حضور مدیران و روسای نهادهای اقتصادی- اجتماعی با هدف پیوند صنعت و دانشگاه برگزار شد. در این مراسم که امروز یکشنبه در دانشکده مدیریت دانشگاه شهیدبهشتی برگزار شد به شرکتهای برگزیده از :بنیاد مستضعفان ،ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، بنیاد مسکن، کمیته امداد و سازمان اقتصادی کوثر گواهی تعهد به تعالی و تقدیرنامه تعالی اهدا شد.

 

 

محمد جواد ایروانی معاون نظارت و حسابرسی دفتر رهبری و رئیس شورای سیاستگذاری جایزه تعالی و پیشرفت در سخنان خود ضمن بیان جایگاه بهره وری در اسناد راهبردی جمهوری اسلامی به ویژه در سیاستهای کلی اصلاح الگوی مصرف و سیاستهای کلی اقتصادمقاومتی به نقش و اهمیت نهادسازی برای تحقق این هدف اشاره کردند.

 عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رسیدن به رشد اشتغالزایی 8درصدی از یک سو مستلزم اصلاح و تقویت همه جانبه ی نظام پولی، مالی و تجاری کشور است و در این مسیر توجه به تامین مالی بویژه مالی خرد برای رشد و تقویت فعالیتهای اقتصادی کوچک که به افزایش نقش مردم در اقتصاد و عدالت بنیانی کمک می کند. اهمیت بسیاری دارد از سوی دیگر باید به ارتقای بهره وری همت گماشت چرا که یک سوم از رشد 8درصدی کشور باید از این طریق تامین شود.

 

دکتر ایروانی مدرس دانشگاه در ادامه ی سخنان خود با بیان اهمیت ایجاد نهادهای منطبق با ارزشهای اسلامی و مردم محور برای رشد تعالی و بهره وری گفت گروهی از اساتید مدیریتی و نهادهای اقتصادی با همکاری دانشگاه شهید بهشتی حرکتی را برای نهادینه سازی تعالی و بهره وری در شرکتها و مجموعه های مختلف آغاز کردند و این جایزه سرآغاز یک حرکت است.

 

ایروانی افزود انشاا... در صدد هستیم براساس نقاط بهبود شناسایی شده، یک برنامه تعالی سه ساله برای موسسات حاضر در ارزیابی طراحی کنیم و با کمک دانشگاه این برنامه را عملیاتی کنیم و این یعنی عملیاتی شدن هدف پیوند صنعت و دانشگاه که می توانند پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری را در این مسیر هدایت کنند، وی در پایان با تشکر از همه دست اندرکاران این جایزه  ودانشگاه شهیدبهشتی ابراز امیدواری کردند این گونه حرکت ها بستر لازم برای تحقق اهداف سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی فراهم آورد.

 در این همایش مهندس ابراهیمی جمارانی نیز ضمن توضیح فرآیند اجرای جایزه، برنامه های آتی دبیرخانه را در بهبود و تقویت مدل ارزیابی با وارد کردن معیارهای اقتصاد مقاومتی ارائه کردند و آقای دکتر علی رضاییان چهره ماندگار مدیریت کشور بر آمادگی دانشگاه شهیدبهشتی به ویژه دانشگاه مدیریت تاکید کرد. رئیس دانشگاه مدیریت و حسابداری دانشگاه شهید بهشتی با اشاره با تاسیس کلینیک مدیریت در این دانشکده به رویکرد دانشگاه در کمک به حل مسائل صنعت و همیاری و همکاری در این موضوع پرداختند.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها