mfnews.ir

انتشار: ۱۵:۳۱ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۲۶
تعداد بازدید: ۱۶۷۷
از ابتدای سال جاری با استقرار تیم های پزشکی حاذق در نقاط حساس مجموعه توچال ، خدمات درمانی و کمک رسانی امدادی به صورت رایگان به میهمانان و مراجعین عرضه شده است.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال ، سید محمدرضا پرهیزکار مدیرعامل این شرکت ، در تشریح گزارش  خدمات امداد و نجات  در مجموعه بزرگ تفریحی ورزشی توچال گفت :  باتوجه به شروع فصل سرما و نیازمبرم امدادرسانی و خدمات پزشکی به میهمانان مجموعه ، با استقرار تیم های پزشکی حاذق و آشنا با محیط و ارتفاعات کوهستان ، در صدد افزایش ایمنی و رضایتمندی حداکثری ورزشکاران و میهمانان هستیم.

 

وی با اشاره به گستره ی 1400 هکتاری مجموعه توچال گفت:  امدادرسانی و ارایه خدمات پزشکی در نوبه خود کاری بسیار دشوار است که با برنامه ریزی دقیق این مجموعه بر مشکلات مذکور فائق آمدیم.

پرهیزکار خاطرنشان کرد : همه مراجعین ،با استقرار تیم امدادی و پزشکی در ایستگاه اول،پنجم و هتل توچال می توانند در صورت نیاز ،خدمات پزشکی و امدادی را بصورت رایگان دریافت کنند.

 

مدیر عامل  شرکت تله کابین توچال  گزارش داد : بیش از 1100 نفر در دیماه سال جاری از این خدمات بهره برده اند که از این تعداد 73 مورد در ایستگاه اول ، 347 نفر در ایستگاه پنجم ، پیست اسکی و هتل 647 نفر و مابقی در نقاط مختلف مجموعه خدمات ارایه شده را دریافت کردند.

مدیرعامل شرکت تله کابین توچال گفت : امیدواریم با تمهیدات رفاهی در نظر گرفته شده شاهد رضایتمندی بیش از پیش میهمان و ورزشکاران توچال باشیم و از همکاری عوامل محترم هلال احمر و ایستگاه آتش نشانی 64 ولنجک ،صمیمانه تشکر می نمایم که با تلاش های شبانه روزی و همکاری صمیمانه منجر به کاهش صدمات انسانی در ارتفاعات توچال نسبت به سال های گذشته شده اند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها