mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۱۳ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۳۵
تعداد بازدید: ۳۶۴۶
شرکت هتل های بین المللی پارسیان مسابقه "نان" را در سطح هتل های گروه پارسیان شهر تهران روز یکشنبه 10 بهمن ماه در سالن یاس هتل استقلال برگزار کرد

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی هتل پارسیان استقلال در پی برگزاری و گرامیداشت روز ملی نان در پائیز 95 و نیز پاسخ گوئی به ذائقه های متفاوت و گوناگون میهمانان ف  شرکت هتل های بین المللی پارسیان اقدام به برگزاری مسابقه "نان " در سطح هتل های گروه پارسیان شهر تهران در روز یکشنبه مورخه 10  بهم ماه 95 در سالن یاس هتل استقلال نمود.

 

بنابراین گزارش هدف از برگزاری این جشنواره ارتقای کیفیت و  تنوع بخشی به نان صبحانه به عنوان یک غذای کامل در بوفه های صبحانه هتلهای پارسیان بوده در راستای توجه به خواست و ذائقه میهمان و همچنین انتخاب نان و یا نانهای مخصوص هتلهای پارسیان میباشد.

 در این رقابت هتل پارسیان استقلال با ارائه 110 نوع نان از انواع مختلف نان های سنتی ، کلوچه ها، نان های جو ، چاودار ، سوخاری پنیری، زنجبیلی ، شیرمال ، نان های غنی شده و مغزدار، انواع نان های سبزیجات حصیری، روگن و... ،هتل پارسیان آزادی تهران با ارائه حدود 80 نوع ، هتل پارسیان اوین 70 نوع و هتل پارسیان انقلاب حدود 60 نوع نان های مختلف را ارائه و به نمایش گذاردند .

 

جشنواره و نمایشگاه مذکور که با حضور مسئولان و مدیران ارشد شرکت هتلها و مدیران عامل و مالی هتلهای تهران و نیز مدیران غذا و نوشابه و تشریفات و سرپرستان شیرینی پزی و قنادی و کارکنان آنها برگزاری شد، مورد توجه میهمانان لابی هتل استقلال نیز قرار گرفت .

در پایان مسابقه نان که متعاقب بازدید مسئولان امر صورت پذیرفت شرکت کنندگان با توضیحاتی و ارائه دست آورد ممتاز خود سعی در کسب نظر و آراء هیات بازدید کننده بر آمدند.

 مدیران پارسیان حاضر در جشنواره ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان واحد قنادی ، برگزاری جشنواره هایی از این دست را در ارتقای کیفیت و تنوع بخشی نان های بوفه صبحانه هتل های پارسیان بسیار موثر برشمردند و به انتخاب نهایی نان پارسیان در جشنواره های آتی تاکید کردند .

 

گفتنی است هتل پارسیان استقلال در این جشنواره 2 نوع نان مخصوص پارسیان ارائه کرده و هتلهای پارسیان آزادی و اوین نیز هر کدام یک نوع نان را به عنوان نان پارسیان ارائه نمودند.

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها