mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۳۰ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۳۶
تعداد بازدید: ۱۹۷۴
اولین دوره آموزش تخصصی تجهیزاتکابل راه ها ، تله کابین و تله سیژ در در شرکت تله کابین توچال شرکتی که موفق به اخذ استاندارد ملی ایران برای 5 خط از خطوط تله کابین و تله سی یژ خود شده برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت تله کابین توچال ،شرکت کنندگان این دوره با حضور بیش از 70 نفر دانش پذیر به مدت یک روز در محل سالن اجتماعات مجموعه تفریحی ورزشی توچال ، شامل :  مسوولان، متخصصان،هیات های اسکی،بهره برداران دستگاه های بالابر مجموعه های تفریحی ورزشی و گردشگری و پیست های اسکی سراسر کشور، بودند.

 

بنابراین گزارش: دوره مذکور تحت نظارت سازمان ملی استاندارد توسط شرکت اعتماد صنعت از شرکت های بازرسی مورد تایید فدراسیون اسکی با حضور کارشناسان زبده استاندارد، در مجموعه تفریحی ورزشی توچال برگزار شد.

مدرس این دوره ضمن ابراز خرسندی از حرکت رو به جلو مجموعه های ورزشی در راستای آشنایی همه مجموعه های ورزشی و گردشگری کشور با الزامات استاندارد ایران گفت:هدف از برگزاری این دوره آموزش تخصصی ، آشنایی همه متولیان گردشگری در مجموعه های تفریحی ورزشی و پیست های اسکی کشور است و قطعا با برگزاری این دوره در مجموعه تفریحی ورزشی توچال که استاندارد های لازم بهره برداری را داراست، به زودی شاهد ایمن سازی و استاندارد سازی دیگر پیست های کشور و مجموعه های گردشگری خواهیم بود.

 دکتر ملازاده قمی یکی از مدرسان این دوره و مدیر فنی مهندسی شرکت تله کابین توچال ، اظهار امیدواری کرد:تداوم این آموزش ها برای همه سطوح اجرایی باعث ارتقای سطح دانش فنی شرکت کنندگان دوره خواهد شد و انتظار میرود ایمن سازی و استاندارد سازی مجموعه های گردشگری و ورزشی برای ارایه خدمات همسو با الزامات استاندارد و با کیفیت مناسب ،بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.

گفتنی است: این دوره به مدت 10 ساعت با هدف آشنایی با "نحوه تعمیر و نگهداری و اورهال" و همچنین"الزامات استاندارد ملی ایران"برپا شد و بنا بر اطلاعات دریافت شده ،سطح دوره  از سوی شرکت کنندگان به لحاظ محتوای آموزشی ،بسیار مطلوب ارزیابی شد.

 

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها