mfnews.ir

انتشار: ۱۹:۲۰ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۵۷
تعداد بازدید: ۲۶۷۹
بنیاد مستضعفان در بازدید از نمایشگاه شرکت خدمات مسافرتی و خدمات گردشگری بر اتخاذ راهکاری برای ازران سازی سفر برای استفاده اقشار کم در آمد کشور تاکید کرد .

در آخرین روز نمایشگاه توانمندی‌ها و خدمات گردشگری شرکت پرسپولیس که در راستای تحقق اصل اقتصاد مقاومتی با شعار هزینه کم ، تنوع خدمات و کیفیت بالا در دهه مبارک فجر رییس بنیاد  مستضعفان  از این نمایشگاه اختصاصی بازدید و از نزدیک در جریان جزئیات عملکرد و توانمندی‌های شرکت قرار گرفت.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت پرسپولیس در این بازدید مسعود غلامی مدیرعامل شرکت ضمن ارائه گزارشی از عملکرد ده‌ساله گذشته ، ریاست بنیاد مستضعفان  را در جریان توانمندی‌ها و اقدامات انجام شده قرارداد.

 

در این بازدید مهندس سعیدی کیا بر تمرکز شرکت  بر ارزان‌سازی سفر جهت استفاده اقشار کم‌درآمد تاکید کرد  و با توضیحات مدیر عامل شرکت در جریان جزئیات 3 طرح بزرگ فروش خدمات الکترونیکی شرکت پرسپولیس در زمینه فروش بلیط، هتل و تور بصورت آنلاین قرار گرفته و این اقدامات را مثبت ارزیابی کرد.

 

بنابراین گزارش ریاست محترم بنیاد در انتهای بازدید در دفتر ثبت یادداشت ، برای کارکنان و مدیران پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.

 گفتنی است  در 3 روز نمایشگاه اختصاصی پرسپولیس در ساختمان شماره 2 واحد اصلی بنیاد مستضعفان مدیران و کارکنان بنیاد مستضعفان  از غرفه شرکت پرسپولیس بازدید و در جریان اقدامات و توانمندی‌های این شرکت قرار گرفتند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها