mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۴۰ - ۲۰ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۶۹
تعداد بازدید: ۲۷۰۵
تجدید میثاق با امام راحل و ادای احترام به شهدای آتشنشانی
مهندس سعیدی کیا ریاست بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی و تنی چند از مدیران ارشد بنیاد مستضعفان ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای هفتم تیر و همچنین با حضور در مزار شهدای آتش نشانی به آنها ادای احترام کردند

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی به  رهبری  حکیمانه‌ی امام خمینی (ره) ، مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفات انقلاب اسلامی و  تنی چند از مدیران ارشد بنیاد  ضمن حضور و ادای احترام به مقام شامخ معمار بزرگ انقلاب شکوهمند اسلامی با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

 

به گزارش پایگاه خبری  بنیاد مستضعفان در این مراسم مهندس سعیدی کیا و مدیران ارشد بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی  با نثار گل و قرائت فاتحه ضمن ادای احترام به مقام شامخ بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران بار دیگر با آرمان‌های والای امام، شهدا تجدیدمیثاق کردند و با حضور پرشور خود یاد و خاطره آن پیر سفر کرده  را گرامی داشتند.

  بنابراین گزارش در حاشیه این مراسم مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی ضمن تشکر از خداوند متعال  به جهت توفیق حضور در مرقد امام  در ایام ا... دهه فجر در  پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران حاضر در جلسه در ارتباط با توصیف شخصیت حضرت امام خمینی (ره) در یک جمله  گفت :

ما هرچه داریم از حرکت امام و انقلاب اسلامی در کشور است و ابعاد وجودی امام راحل بسیار گسترده تر از ان است که در یک جمله خلاصه شود .

وی افزود: من فکر می کنم صداقت امام مهمترین ویزگی او بود ، امام خمینی به جهت اینکه جز از خدا از هیچ کس نگرانی و واهمه نداشت همیشه مطالب را به صورت صادقانه به همه می گفت .

وی ابراز امیدواری کرد که خداوند روح امام را شاد کند و به همه ما توفیق بدهند که با تاسی از ائمه اطهار و حضرت امام راهی را که ایشان درست کرد ادامه دهیم.

رییس بنیاد مستضعفان در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه اگر در محضر امام خمینی (ره) بودید چه گزارشی را به ایشان ارایه می کردید گفت : در مورد فعالیت های صورت گرفته در جهت رفع محرومیت و استضعفان و کار هایی که کردم به ایشان گزارش می دادم.

 

 

ادای احترام به مزار شهدای هفتم تیر و شهدای اتش نشانی

در ادامه برنامه رییس بنیاد مستضعفان و همراهان بر مزار شهدای هفتم تیر حضور پیدا کرده و برای شهدای عظیم الشان واقعه هفتم تیر از خداوند منان درخواست علو درجات کردند و سپس برای ادای احترام به قهرمانان مردم ، در  محل مزار شهدای مظلوم آتشنشانی حضور یافته و با قرائت فاتحه برای آنها آرزوی درجات  عالی  و شادی روح کردند.


گزارش تصویری از مراسم تجدید میثاق با امام و حضور در مزار شهدای هفتم تیر و شهدای اتش نشانی ادای احترام به مزار شهدای گرانقدر هفتم تیر 


ادای احترام رییس بنیاد مستضعفان و معاونان به  مزار شهدای آتش نشانی 20 بهمن 1395


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها