mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۴۷ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۷۰
تعداد بازدید: ۲۱۷۱
مهندس سعیدی کیا در مراسم اهدای اسناد روستای داربدین روشن:
رییس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه کمک به محرومان از منویات امام و رهبری است، گفت: تاکنون ۳۶۰۰۰ فقره اسناد املاک علوی به مردم رایگان واگذار شد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، محمد سعیدی کیا در مراسم  واگذاری  1900 فقره اسناد املاک علوی در راستای منویات مقام معظم رهبری در روستای دارابدین روشن شهرستان بابلسر گفت: تمام تلاش ما پیمودن راه امام و مقام معظم رهبری است و این راه با ایستادگی در مقابله با استکبار جهانی و خدمت خالصانه به مردم تداوم می یابد.

 

وی افزود: خدمت خالصانه در بخش سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان یعنی تسریع در واگذاری اسناد به واجدان شرایط  است که تاکنون چهار هزار مورد سند در مازندران واگذار شده و در سال آینده نیز سه هزار مورد دیگر در نقاط مختلف مازندران واگذار می‌شود.

 رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: تاکنون 36 هزار مورد سند در سراسر کشور واگذار شده که بیش از 19 هزار مورد در سال 95 واگذار شده است.

 

سعیدی کیا با بیان اینکه 1900 مورد از اسناد املاک علوی در سطح استان  در راستای الطاف مقام معظم رهبری در مازندران واگذار می‌شود، افزود: مقدار تقریبی این واگذاری‌ها حدود 24 هکتار است.

وی ادامه داد: ارزش ریالی این واگذاری بیش از 52 میلیارد تومان بوده که 99 درصد به صورت رایگان واگذار ‌شده است .

در این مراسم حجت الاسلام محمدحسن شریف تبار، امام جمعه بهنمیر نیز گفت: انقلاب ما براساس آنچه که امام با اخلاص و پشتوانه ملت به پیروزی رساند یک انقلاب الهی بوده است.

وی افزود: روحیه امام استکبارستیزی و حمایت از مستضعفان بوده و سفارش فرمودند مستضعفان و مستمندان ولی نعمت ما هستند.امام جمعه بهنمیر با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر خدمت خالصانه به محرومان و مستضعفان گفت: رمز محبوبیت امام راحل(ره) خدمت خالصانه به محرومان و مستمندان است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها