mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۵۵ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۸۱
تعداد بازدید: ۳۴۲۸
نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، معدن، متالورژی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حضور شرکت‌های بزرگی نظیر فولاد کاوه جنوب کیش، از ۱۲ تا ۱۵ بهمن‌ در بندرعباس برگزار شد.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، معدن، متالورژی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حضور شرکت‌های بزرگی نظیر فولاد کاوه جنوب کیش، فولاد هرمزگان، آلومینیوم المهدی و هرمزآل، منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس، جهان فولاد سیرجان و دیگر شرکت هایی که در زنجیره خدمات رسانی این صنایع بودند از ۱۲ تا ۱۵ بهمن‌ در بندرعباس برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش ،: نخستین نمایشگاه بین‌المللی صنعت، معدن، متالورژی، ماشین‌آلات، تجهیزات و صنایع وابسته با حضور دکتر جاسم جادری، استاندار هرمزگان افتتاح شد و استاندار ضمن بازدید از تمامی غرفه ها با حضور در غرفه شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با فعالیت های این شرکت بیشتر آشنا شد.

 

بنابراین گزارش استاندار هرمزگان در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: جای بسی خرسندی است که شرکت‌های فعال در بخش صنعت و معدن از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور یافته‌اند. وی با تاکید بر فرآوری مواد معدنی، افزود: باید از تکنولوژی‌های موجود در این زمینه بهره برد وهمچنین سرمایه‌گذاران را برای مشارکت در فرآوری معادن و صنایع معدنی جذب کنیم. دکتر جادری همچنین بر لزوم تقویت و توجه بیشتر به سازمان نظام مهندسی معدن در هرمزگان نیز تاکید کرد.

 

این نمایشگاه که از ۱۲ تا ۱۵ بهمن‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی بندرعباس میزبان معدن‌کاران، فولادسازان، متخصصان، مشاوران و پیمانکاران این بخش بود. بخش‌های نمایشگاهی شامل دو گروه «آهن و فولاد» و «معدن‏‌، صنایع معدنی، ماشین‌آلات معدنی و راهسازی» بود که به مباحثی از جمله اکتشاف، استخراج، بهره‌برداری، مواد اولیه معدنی، فولاد و محصولات فولادی، فناوری‌های ساخت، محیط زیست،‌ انرژی، تجهیزات، ماشین‌آلات معدنی، راهسازی و حمل و نقل ریلی و دریایی مواد معدنی می‌پردازد.

 

اهداف این نمایشگاه‌ها را می توان آشنایی با «زنجیره تولید، دستیابی به آخرین فناوری‌های نوین و ماشین‌آلات معدنی و راهسازی، افزایش بهره‌وری در تولید، توسعه صنایع پایین‌دستی و بالادستی، افزایش صادرات و انتقال دانش و تکنولوژی با رویکرد بومی‌سازی» برشمرد.

در روز سوم این نمایشگاه شرکت کنندگان ضمن بازدید از کارخانجات احیا، فولادسازی و مجتمع آبشیرین کن فولاد کاوه جنوب کیش با حوزه فعالیت و فرآیند تولید در این شرکت آشنا شدند.

 

نمایشگاه صنایع معدنی، متالوژی، تجهیزات و ماشین آلات که با حضور ۷۰ شرکت در محل دائمی نمایشگاه های بندرعباس برپا شده بود ۱۵ بهمن به کار خود پایان داد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها