mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۳۴ - ۲۱ بهمن ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۰۸۷
تعداد بازدید: ۲۲۱۵
مراجع عظام تقلید، مردم را برای حضور باشکوه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، آیت‌الله مکارم شیرازی در درس خارج از فقه در مسجد اعظم قم با تبریک سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی گفت: راهپیمایی یوم الله 22 بهمن نمایش انسجام و وحدت  و موجب شکست نقشه های دشمنان است.

وی افزود: راهپیمایی 22 بهمن امسال باید پرشکوهتر و پرخروشتر از هر سال باشدتا دشمن بداند تهدیدهایش تاثیری بر ما ندارد.

 

آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به تهدیدهای مکرر دشمنان گفت: راهپیمایی 22 بهمن نمایش انسجام و وحدت ایران اسلامی است و اگر  در مقابل تهدید ها  منسجم تر شویم دشمن میفهمد سیاست تهدید، برای  ملت ایران غلط است و تهدید در این جمعیت نفوذ ندارد.

 

آیت الله نوری همدانی تاکید کرد: ملت انقلابی ایران اسلامی در راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور و پرشکوه قدرت و عزت خود را به جهانیان نشان خواهد داد.

 

وی با محکوم کردن یاوه‌گویی استکبار جهانی علیه ایران اسلامی مبنی بر روی میز بودن گزینه نظامی، تاکید کرد: ایران اسلامی پر شکوه‌تر از سال‌های قبل در راهپیمای یوم الله 22 بهمن شرکت می‌کنند و با پایبندی بر آرمان‌های امام و رهبری و شهدا مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهند زد.

 

آیت‌الله سبحانی نیز در درس خارج فقه خود در مسجد اعظم با اشاره به یوم الله 22 بهمن گفت: 22 بهمن سرآغاز حکومت اسلامی است و روزی است که همگی باید به آن احترام بگذاریم.

 

آیت الله علوی گرگانی هم گفت: ملت ایران در راهپیمایی 22 بهمن، عزت و بزرگی نظام جمهوری اسلامی ایران را به رخ جهانیان می کشد.

 

وی با بیان اینکه دهه فجر، ایام پیروزی حق بر باطل به لطف الهی و عنایت امام عصر (عج) و با رهبری امام خمینی (ره ) است، افزود: ملت ایران به شکرانه نعمت بزرگ انقلاب اسلامی بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن پرشور حضور خواهند یافت.

 

آیت الله علوی گرگانی دهه فجر انقلاب اسلامی که موفقیت حق بر باطل است را از مصادیق شعائر الهی دانست و گفت: افرادی که اهل تقوا هستند شعائر الهی را تکریم کردند.

وی گفت: ملت ایران در برهه‌های مختلف از امتحان‌های متعدد سربلند بیرون آمدند و این بار هم مانند گذشته با عمل به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب ، مراجع و علما در حماسه  22 بهمن حضور دارند که البته این حضور جای سپاس و قدردانی دارد.

آیت الله علوی گرگانی تصریح کرد: این حضور مردم موجب دلگرمی آن ها نسبت به یکدیگر و ارزش‌های انقلاب اسلامی می‌شود و دشمنان را در رسیدن  به اهدافشان ناکام می‌کند.

 

آیت الله جوادی آملی هم تداوم انقلاب اسلامی را مرهون خون شهدا و ایثارگری جانبازان دانست و افزود: امروز تمام این خدماتی که در جمهوری اسلامی ارائه می‌شود ثوابش برای شهدا و جانبازان نوشته می‌شود چرا که آنها جانشان را برای حفظ دین دادند و امروز حداقل وظیفه ما شرکت در راهپیمایی 22 بهمن است.

وی افزود: در زمان انقلاب همه ما در راهپیمایی‌ها و تظاهرات‌ها از ادعیه و اذکار استفاده می‌کردیم و امروز هم، همه باید این سنت الهی را در راهپیمایی‌ها رعایت کنند چراکه این عمل یک عبادت است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها