mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۴۹ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۱۲۲
تعداد بازدید: ۳۳۲۶
سومین نمایشگاه تخصصی صنایع جمهوری اسلامی ایران در شهر بغداد،با حضور نمایندگان شرکت های ایرانی از جمله شرکت "پایندان"برگزار شد.

سومین نمایشگاه تخصصی صنایع جمهوری اسلامی ایران در شهر بغداد،با حضور وزیر صنعت معدن وتجارت کشورمان، وزیران 'برنامه ریزی و سرپرست وزارت تجارت' و 'کار و امور اجتماعی و سرپرست وزارت صنایع ومعادن' عراق، سفیر ایران در بغداد و نمایندگان شرکت های ایرانی از جمله شرکت "پایندان"   برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت پایندان ، شرکت مزبور  به همراه 150شرکت بزرگ ایرانی که در زمینه های تولیدی و صنعتی فعالیت می کردند، در این نمایشگاه شرکت ومورد استقبال  مخاطبان قرار گرفتند.

 

بنابراین گزارش سومین نمایشگاه اختصاصی ایران در بغداد، با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرودهای ملی دو کشور آغاز و پس از سخنرانی مقامات کشورهای ایران  و عراق رسما آغاز به کار کرد.

 

محمد رضا نعمت زاده (وزیر صنایع و معادن ایران)، محمد شیاع السودانی (وزیر کار و امور اجتماعی و سرپرست صنایع و معادن عراق) و سلمان الجمیلی (وزیر برنامه ریزی و سرپرست وزارت تجارت عراق) و نیز دیگر دعوت شدگان به این مراسم، در ادامه از سالن ها و غرفه های نمایشگاه بازدید کردند.

 

اولین نمایشگاه اختصاصی ایران که گفته می شود، بزرگترین نمایشگاه اختصاصی ایران در خارج از کشور محسوب می شد، در 27 نوامبر 2015 در بغداد برگزار شد و با توجه به استقبال و مثمرثمر بودن آن، تصمیم به برگزاری سالانه نمایشگاه اختصاصی ایران در عراق گرفته شد.

نمایشگاه امسال بغداد، در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متربع و در چهار سالن بزرگ نمایشگاه بین المللی پایتخت عراق برپا شده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها