mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۵۴ - ۰۲ اسفند ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۱۲۳
تعداد بازدید: ۱۷۶۵
حبیب اله عوض پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان فراشبند از توزیع هدایای مقام معظم رهبری در بین دانش آموزان روستایی و دانش اموزان بیش سرپرست و ایتام فراشبند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ،به نقل از سایت آبپا ، تمامی دانش آموزان روستایی و دانش آموزان بی سرپرست و ایتام شهرستان فراشبند مشمول هدایای مقام معظم رهبری  شده اند.

 

عوض پور در ادامه تصریح نمود: با پیگیری های لازم امروز شاهد یک حرکت ارزشی هستیم که ارمغان بزرگی نصیب فرزندان روستایی و بی بضاعت این شهرستان شده وان شاء الله مورد رضایت  خداوند متعال نیز واقع می شود.

 مدیر آموزش و پرورش شهرستان فراشبند  ضمن تشکر از  نمایندگان  بنیاد علوی که  با صبر و حوصله نسبت به توزیع هدایا مقام عظم رهبری  همت می کنند گفت : این اقدام خداپسندانه به طور قطع و یقین در دانش آموزان شوق و نشاط ایجاد خواهد نمود و از توجه وعنایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به دانش آموزان مناطق محروم تشکر و قدردانی می کنم .

 عوض پور در پایان ضمن آرزوی طول عمر باعزت برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) یادآورشد که در دهه سوم دی ماه ۱۳۹۵ نیز بیش از ۴۱۰۰ جلد کتاب کمک آموزشی از برندهای برتر از طرف بنیاد علوی  در اجرای یک طرح محرومیت زدایی بنیاد مستضعفان برای استفاده دانش آموزان به کتابخانه های مدارس متوسطه دوم اهداء شد و علاوه بر آن تمامی دانش آموزان کلاس های سوم و پیش دانشگاهی در ۸ آزمون  شامل سه آزمون برای کلاس سوم  و 5 آزمون برای پیش دانشگاهی  شرکت کردند.

 

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها