mfnews.ir

انتشار: ۰۹:۲۰ - ۱۱ اسفند ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۱۴۷
تعداد بازدید: ۲۸۵۶
مهندس سعیدی کیا در ديدار با امام جمعه ایلام
مهندس محمد سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به همراه استاندار ایلام با حجت السلام والمسلمین محمد تقی لطفی نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان ، در این دیدار پس از ارائه گزارش فعاليت و زمينه هاي همكاري با بنياد مستعفان  توسط دکتر مراورید استاندار ایلام ، مهندس سعیدی کیا رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی  گزارشی از فعالیت های بنیاد مستضعفان در  طرح  های محرومیت زدایی و کار آفرینی  اهدای اسناد زمین ها به واجدان شرایط ،خرید و احیای دامداری صنعتی بزرگ 700 راسی ایوان که توسط شرکت قیام اصفهان از مرداد ماه گذشته در حال احداث است  و طرح جامع کشت یک هزار زیتون در اراضی مستعد ارایه کرد و در ادامه افزود: با اجرای طرح درمان بستر در یک نقطه محروم استان ایلام یک بیمارستان کوچک برای تامین نیاز های مردم خواهیم ساخت .

رییس بنیاد مستضعفان در ادامه  در خصوص  اجرای طرح جامع توانمند سازی یک منطقه کم برخوردار و محروم در استان نیز  در حال بررسی و انجام پژوهش های علمی هستیم .

 در ادامه بازدید نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به سوابق خدمت رییس بنیاد مستضعفان و دغدغه مقام معظم رهبری به موضوع محرومیت زدایی در کشور خاطر نشان کرد : استان ایلام جزو مناطق محروم کشور است ولی استعداد و ظرفیت رشد قابل توجهی دارد و اگر عنایت مجموعه بنیاد مستضعفان به این استان بیشتر شود قطعا اوضاع اشتغال و کار آفرینی در استان بهبود خواهد یافت.

گفتنی است امروز طی مراسمی  در مسجد جامع شهرستان سر آبله بیش از یکهزار سند واگذاری املاک بنیاد مستضعفان  به ارزش تقریبی 140میلیارد ریال به مردم محروم و واجد شرایط استان  با حضور مسوولان استان و ائمه جمعه تقدیم خواهد شد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها