mfnews.ir

انتشار: ۱۷:۴۰ - ۱۴ اسفند ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۱۵۹
تعداد بازدید: ۲۳۵۱
ایرج جهانگیر مدیر عامل مجموعه ارم سبز از افتتاح نمایشگاه فروش بهاره در روز چهارشنبه 11 اسفند ماه گذشته در ارم سبز خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  روابط عمومی ارم سبز ، جهانگیر گفت؛ این نمایشگاه همه ساله با استقبال  بی نظیر مردم  روبرو بوده و امسال نیز همانند سالهای گذشته  ،پس از اخذ مجوزهای مورد نیاز،این نمایشگاه با همکاری مجمع امور صنفی تهران در مجموعه ارم برگزار شد.

جهانگیر افزود این نمایشگاه از 11 الی 20 اسفند ماه همه روزه از ساعت 10 صبح لغایت 22 پذیرای بازدید کنندگان و مصرف کنندگان می باشد.

گفتنی است  ایجاد نظم  در حین تردد مراجعه کنندگان ،  تعداد کافی پارکینگ ها در مجموعه ارم سبز و همچنین بازرسی های نامحسوس کارشناسان ارم سبز در سال جاری از مهمترین عوامل افزایش رضایتمندی مراجعه کنندگان به نمایشگاه بهاره امسال اعلام  شده است

گفتنی است  دراین نمایشگاه،کلیه ی اقلام مصرفی از جمله کیف و کفش،پوشاک،تنقلات،مواد غذایی و ... با حداقل 25 درصد تخفیف عرضه می شود و بازدیدکنندگان می توانند در طول برگزاری نمایشگاه از ساعت 30/9 الی 18 از باغ وحش مجموعه ارم با بیش از 110 گونه ی جانوری بازدید به عمل آورند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها