mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۲۰ - ۲۲ اسفند ۱۳۹۵
کد خبر : ۱۰۱۷۵
تعداد بازدید: ۲۳۰۶
تولید محصولات متمایز ،ارزان و با کیفیت و تاکید بر صادرات در هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد در سال 96

جلسه بررسی عملکرد سال 95 هلدینگ فردوس پارس برگزار شد:

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومي هلدينگ كشاورزي و دامپروري فردوس پارس جلسه بررسی عملکرد هلدینگ فردوس پارس با حضور مهندس عسکری معاونت توسعه صنایع و کشاورزی بنیاد و خمسه ای، مدیرکل حراست بنیاد مستضعفان ، اعضاي هيات ‌مديره و كارشناسان ارشد هلدينگ و همچنين تمامي مديران شركت‌هاي تحت پوشش به منظور  بررسي عملکرد سال 95 ، رويكردها و اهداف راهبردی هلدينگ  در سال جدید ، برگزار شد ،

 

بنابراین گزارش در این جلسه مهندس رجايي مديرعامل هلدينگ ضمن خوش آمدگويي، و تسلیت  شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) مهمترين راهبردها و اهداف گروه را تشریح و راهبرد اصلی گروه در سال 96را ، صادرات ، توسعه  فعالیت های هلدینگ در مناطق محروم ،تولید محصول ارزان و با کیفیت ، مشارکت در طرح های راهبردی و تبدیل دارائی های مازاد و کم بازده به دارای های مولد  اعلام کرد.

 

وی  ضمن تاکید بر اجرای  فرآیندهای قانونی  صادراتی شرکت ها با کارت بازرگانی  ، ورود  شرکت ها به بازار سرمایه را یکی دیگر از اهداف مهم هلدینگ برشمرد و  نقش هیات مدیره در شرکت ها را بسیار مهم دانست .

مهندسی رجایی در خاطر نشان کرد :  با بررسی  و تحلیل عملکرد هیات مدیره ها تغییراتی در  هیئت مدیره شرکت های تحت پوشش ، در جهت  افزایش  اثر بخشی انها انجام خواهد شد.

 

مدیرعامل شرکت مادر تخصصی کشاورزی و دامپروری بنیاد در ادامه با اشاره به تقاضای موجود در کشور های همسایه  ایجاد واحد فرآوری و تولید شیر خشک ، کره و تولید محصول خوب و با کیفیت و عرضه مستقیم شیر با قیمت مناسب برای حمایت از مصرف کننده و همکاری در رهبری و هدایت  بازار شیر و مشارکت با بخش خصوصی در این راستا را از اهداف راهبردی  آتی هلدینگ در سال 96 دانست.

 

مهندس رجایی در بخش دیگری از سخنان خودگفت:سال 95 سال سختی در حوزه کشاورزی و دامپروری بود ولی علیرغم کاهش قیمت محصولات و خسارات باغات پسته و مرکبات ناشی از بلایای طبیعی ، رشد تولید در حوزه کشاورزی و دامپروری بنیاد مناسب ارزیابی می شود .

 

وی در انتهای سخنان خود بر  ایفای تعهدات ،افزایش کیفیت محصول و تامین مواد اولیه از طریق کارگزاری های بورس کالا و افزایش کنترل های داخلی جهت کاهش ضایعات را به منظور بهبود قیمت تمام شده را به مدیران درخواست کرد .

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها