mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۲۶ - ۲۹ فروردين ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۱۹۴
تعداد بازدید: ۲۳۰۱
محمدسعیدی کیا : بنیاد مستضعفان در راستای تسریع در بازسازی مناطق سیل زده علی‌الخصوص روستای چنار شهرستان عجب‌شیر، آماده همکاری و ارایه کمک ها برای بازسازی خانه ها است.

اسماعیل جبارزاده در دیدار با رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه حادثه سیل روستای چنار در بازه زمانی 10 دقیقه با بارندگی، وقوع سیل و قطع شدن بارندگی اتفاق افتاده است، افزود: جاری شدن سیل در این روستا موجب تخریب  12 خانه و جان باختن ساکنان خانه‌ها شده و همچنین چند خانه دیگر نیز آسیب‌دیده‌اند، درمجموع 20 نفر از اهالی روستا طی این حادثه جان باخته و 30 خانه تخریب و آسیب‌دیده است.

 

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه شدت حادثه در روستای چنار به حدی بوده که از یک خانواده 7 نفری یک نفر جوان باقی‌مانده است، اضافه کرد: در راستای بازسازی و کاستن آلام حادثه دیدگان، تمام تلاشمان را خواهیم کرد.

 

وی اضافه کرد: در راستای جابجایی خانه‌های تخریب‌شده و آسیب‌دیده از سیل، زمین جایگزین از اراضی ملی اختصاص یافته و ان‌شاءالله بازسازی خانه‌های روستای چنار را قبل از آغاز فصل سرما تمام می‌کنیم.

 

محمد سعیدی کیا، رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی نیز در این دیدار ضمن ابراز همدردی و تسلیت به مردم آذربایجان شرقی، گفت: بنیاد مستضعفان در راستای تسریع در بازسازی مناطق سیل زده علی‌الخصوص روستای چنار شهرستان عجب‌شیر، آماده همکاری و ارایه کمک ها برای بازسازی خانه ها است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها