mfnews.ir

انتشار: ۱۰:۱۵ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۰۵
تعداد بازدید: ۲۷۹۳
شرکت گوشتیران موفق به اخذ مقام اول برند محبوب از دیدگاه مشتری و دریافت تنديس زرين برای چهارمین دوره متوالی جشنواره " ملی برند محبوب مصرف کنندگان " شد .

براساس نظرسنجي و آراي اخذ شده از سوی مصرف کنندگان ، شرکت گوشتیران موفق به اخذ مقام اول برند محبوب از دیدگاه مشتری و دریافت تنديس زرين برای چهارمین دوره متوالی  جشنواره " ملی برند محبوب مصرف کنندگان " شد .

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل  از روابط عمومي شرکت پروتئین گستر سینا ؛ پس از چهار ماه رقابت میان برندهای حاضر در جشنواره مذکور ، طی مراسمی ، برندهای محبوب مبتنی بر نظرسنجی مردمی در سال 1396 معرفی شدند و از مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها تقدیر به عمل آمد.

 

بنابراین گزارش در این مراسم که سی ام فرودین ماه 1396 ، در مرکز همایشهای بین المللی صدا و سیما برگزار شدطی نظرسنجی گسترده ملی  بيش از 1275496 رأی مردمی در 147 گروه کالا/خدمات از مردم اخذ شد و شرکت گوشتیران با کسب بالاترین تعداد آرای  گروه سوسیس و کالباس توانست در صدر برند های محبوب مردمی قرار بگیرد  و در بخش سوسیس و کالباس  تنديس ملی به شرکت پروتئین گستر سینا ( گوشتیران ) تعلق گرفت.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها