mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۲۳ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۰۶
تعداد بازدید: ۲۹۱۸
با سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان
شهر الگوی اقتصاد مقاومتی "قلعه گنج" میزبان مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان و دکتر رکنی معاون وزیر جهاد کشاورزی و چهار نفر از نمایندگان کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی بود.

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان  بازدید از مجتمع سه هزار راسی بز شیری،سایت اداری بنیاد مستضعفان ،مجتمع ورزشی قلعه گنج ، شهرک صنعتی، پروژه گلخانه،و افتتاح سالن سینما سلام و بازدید از روستای چهل منی و طرح توان افزایی از جمله  پروژه هایی بودند که مورد بازدید قرار گرفتند.

 

گشایش  سینمای سیار قلعه گنج

چهارمین سینمای سیار جنوب استان کرمان در سفر  رئیس بنیاد مستضعفان و حسین اسحاقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد جنوب استان  گشایش یافت.

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از ایرنا  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان در آیین افتتاح چهارمین سینمای سیار جنوب کرمان با بیان اینکه بنیاد مستضعفان متولی و مجری طرح چهارمین سینمای سیار جنوب کرمان است گفت: این سینما در 2 نوبت صبح و عصر اکران فیلم دارد که با توجه به استقبال مردم تعداد سانس های این سینما افزایش خواهد یافت.

وی خاطرنشان کرد: قلعه گنج یکی از شهرهای پایلوت اقتصاد مقاومتی است و راه اندازی سینما در این شهرستان نیز در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی انجام شده است.

 اسحاقی با بیان اینکه سینما بر خلاف ظاهر فقط بعد تفریحی ندارد گفت: از این طریق می توان فرهنگ و نحوه زندگی را در مردم نهادینه کرد و کشوری که دنبال توسعه است باید در تمام بخش ها بویژه بخش سینما توسعه پیدا کند.

 گفتنی است طرح شهر نمونه اقتصاد مقاومتی از سال 1393 به پیشنهاد استاندار کرمان وبا موافقت رییس بنیاد مستضعفان در شهرستان محروم قلعه گنج در دست اجراست مساحت شهرستان قلعه گنج 14 هزار و 200 کیلومتر مربع معادل 3،3 درصد از کل مساحت استان کرمان و فاصله این شهرستان تا مرکز استان 420 کیلومتر است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها