mfnews.ir

انتشار: ۱۶:۲۲ - ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۱۶
تعداد بازدید: ۲۵۸۱
معاون امور توانمندسازی بنیاد علوی کشور از توزیع بیش از یک میلیون سبد غذایی توسط بنیاد علوی در میان مادران و زنان باردار روستایی در مناطق محروم کشور خبر داد.

 به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از  ایسنا، «احمد حاج علیزاده» در نشست با فرماندار گرمی با بیان این مطلب گفت: این سبدهای غذایی به‌منظور سلامت تغذیه‌ای زنان باردار و به‌عنوان هدیه مقام معظم رهبری از سوی بنیاد علوی میان زنان باردار و مادران نیازمند روستایی توزیع شده است.

 

وی از اختصاص میلیارد ها  تومان تسهیلات ارزان قیمت به طرح‌های اشتغالزایی تحت‌عنوان محرومیت‌زدایی در سالجاری در مناطق محروم کشور نیز خبر داد و افزود: استان اردبیل نیز در اولویت این طرح قرار دارد.

 معاون امور توانمندسازی بنیاد علوی کشور هم‌چنین از ساخت 1000 کلاس درس در مناطق محروم کشورتوسط این بنیاد خبر داد و گفت: براساس تفاهم‌نامه با آموزش و پرورش و  نوسازی مدارس این کلاس‌های درس بصورت مشارکتی و سهم آورده 50 درصدی میان نهادها در حال اجراست.

  معاون امور توانمندسازی و خدمات اجتماعی بنیاد علوی هم‌چنین از اجرای طرح توانمندسازی مناطق محروم در کشور خبرداد و  گفت: در صورت احراز شرایط لازم طرح توانمندسازی مناطق محروم توسط بنیاد علوی در مناطق محروم کشور اجراء می‌شود.

 

حاج علیزاده تصریح کرد: در این طرح توانمندسازی حوزه‌های مختلف فرهنگی عمرانی، اقتصادی مورد بررسی قرار گرفته و سعی می‌شود قابلیت‌های مناطق تبدیل به بالفعل شود و در صورت احراز شرایط لازم طرح توانمندسازی مناطق محروم نیز توسط بنیاد علوی در مناطق محروم کشور اجراء می‌شود.

 وی یادآور شد: امسال 10 شهرستان از 10 استان کشور در اولویت اجرای این طرح هستند که استان اردبیل نیز یکی از این استان‌ها انتخاب شده است.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها