mfnews.ir

انتشار: ۱۲:۰۷ - ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۱۹
تعداد بازدید: ۲۹۵۹
نماینده گنبدکاووس در مجلس:
نماینده مردم گنبدکاووس با اشاره به تواضع، منش و مدیریت عالی رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: روحیه جهادی و انقلابی مهم‌ترین مولفه در بنیاد مستضعفان است.

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تواضع، منش و مدیریت عالی رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی محمد سعیدی‌کیا ، گفت: روحیه جهادی و انقلابی مهم‌ترین مولفه در بنیاد مستضعفان است.

 

به گزارش  پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از خبرگزاری فارس ، قره‌جه طیار صبح امروز در جمع مردم دهستان «آق‌آباد» شهرستان گنبدکاووس با اشاره به آئین واگذاری اسناد 2 هزار و 500 قطعه زمین به مردم کم درآمد و نیازمند این دهستان توسط بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، اظهار کرد: بنیاد مستضعفان در دوره جدید فعالیت خود با حضور محمد سعیدی‌کیا مدیریت و روحیه جهادی را سرلوحه کار خود قرار داده که بسیار تحسین برانگیز و افتخار آمیز است.

 

وی با بیان اینکه مدیریت جدید بنیاد مستضعفان در طی سال‌های متمادی خدمت به انقلاب و نظام وفاداری خود را به آرمان‌های انقلاب و اصول ارزشی آن ثابت کرده است، افزود: همین دو هفته قبل بود که در فرودگاه مهرآباد تواضع و منش ایشان را مشاهده کردم که در حالیکه همه مسوولان از پاویون و قسمت تشریفات فرودگاه استفاده می‌کردند محمد سعیدی‌کیا در میان مردم و در صفوف آنها حرکت کرد و وارد هواپیما شد.

 

نماینده مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه جمعیتی که برای استقبال و همراهی مسوولان بنیاد مستضعفان کشور در مصلای دهستان آق‌آباد حاضر شده بود حداقل یک سوم آن از مردمان بخش داشلی‌برون بودند که در مرحله قبلی زمین‌هایی از بنیاد مستضعفان به عنوان هدیه دریافت کردند و برای تشکر به اینجا آمده بودند.

 

طیار با اشاره به نقش موثر و کلیدی حجت‌الاسلام ترابی در توسعه و پیشرفت شهرستان گنبدکاووس، اضافه کرد: حضور ایشان باعث شده است تا گنبدکاووس مهد و تجلی‌گاه وحدت و برادری در استان گلستان، کشور و منطقه باشد.

 

گفتنی است عصر روز چهارشنبه با حضور محمد سعیدی‌کیا رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، حسن صادقلو استاندار گلستان، علی شکریان مدیرکل بنیاد اموال و املاک استان گلستان و مسوولان شهرستانی گنبدکاووس 2 هزار و 500 قطعه زمین از سوی بنیاد مستضعفان به افراد کم درآمد و واجد شرایط  منطقه اهدا شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها