mfnews.ir

انتشار: ۱۱:۳۲ - ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۲۸
تعداد بازدید: ۲۶۹۲
منتخب گروه کار نمونه و خانه بهداشت نمونه استانی از شرکت قند اصفهان انتخاب شدند

 در راستای گرامیداشت مقام کارگر و با نگاه به  انتخاب نام امسال از سوی مقام معظم رهبری شرکت قند اصفهان کارگران نمونه شرکت  را مطابق با شاخصهای درنظر گرفته شده اداره کل کار استان انتخاب کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت قند  اصفهان ، از مجموع 3705 نفر  کارگر منتخب تعداد 185 نفر به عنوان کارگر واجد شرایط پذیرفته و از میان آنها 20 نفر به عنوان کارگر  برتر استانی انتخاب شدند.

 

بنابراین گزارش  از شرکت قند اصفهان  نیز به گروه کاری متشکل از  مهندس گیوه چی زاده و مهندس دادخواه با  ارایه طرح چغندر پاییزه به عنوان نمونه انتخاب شدند و همچنین در بحث خانه  های بهداشت برتر واحدهای اقتصادی، خانه بهداشت شرکت توانست رتبه برتر را از آن خود کند.

 

این گزارش می افزاید  : بدین منظور در روز دهم اردیبهشت ماه اداره کل کار استان ضمن دعوت از مقامات استانی دکتر زرگرپور استاندار اصفهان، فولادگر و تاج الدین نماینده مردم اصفهان در مجلس،  مهندس نیرومند مدیرکل اداره کار استان، و ....) و منتخبین استانی در بخش کارگر نمونه و گروه کار نمونه و خانه بهداشت های نمونه، مراسمی تحت عنوان جشنواره امتنان برگزار و در این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از نفرات برتر به رسم یادبود تقدیرنامه و لوح سپاس به آنان تقدیم کرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها