mfnews.ir

انتشار: ۱۴:۲۵ - ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
کد خبر : ۱۰۲۴۶
تعداد بازدید: ۲۴۹۱
مدیرکل فنی و حرفه ای استان ایلام گزارش داد :
در سال گذشته ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به استان اختصاص یافت که صددرصد آن به متقاضیان و دارندگان مدرک این سازمان پرداخت شد.

 مدیرکل فنی و حرفه ای استان ایلام رضا نصری روز یک شنبه در گفتگو با قدس آنلاین، با بیان اینکه برای ارائه تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان دارای مدرک فنی و حرفه ای با بنیاد مستضعفان در حال رایزنی هستیم، اظهارداشت: در سال گذشته ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به استان اختصاص یافت که صددرصد آن به متقاضیان و دارندگان مدرک این سازمان پرداخت گردید.

 

وی با اشاره به اینکه برای اخذ  مجدد این میزان اعتبار اشتغالزایی با بنیاد مستضعفان در حال رایزنی هستیم، افزود: در صورت امضای تفاهم نامه با بنیاد مستضعفان در راستای اشتغالزایی به هر متقاضی دارای مدرک فنی و حرفه ای، این اداره کل و ادارات تابعه شهرستان ها، متقاضیان را به بانک مربوطه برای دریافت تسهیلات معرفی خواهند کرد.

 

مدیرکل فنی و حرفه ای استان ایلام به اولویت ارائه تسهیلات به طرح های صنعتی، کشاورزی، خدماتی و ... اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در صورت تأمین اعتبار، این  تسهیلات یارانه ای بنیاد مستضعفان با هدف کار آفرینی و اشتغال زایی در مناطق محروم  از طریق بانک سینا با  به متقاضیان ارائه خواهد شد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین ها